fortical nina

Kasutab Fortical

Therapeutic Klass: Kaltsium Regulator

Farmakoloogilise Klass: kaltsitoniin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju kaltsitoniini ninasprei lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kaltsitoniini ninasprei eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid kõrvaltoimeid (nt ärritus või punetus nina, ninakinnisus või nohu), mis võib vajada ettevaatusega patsientidel, kes saavad kaltsitoniini ninasprei.

Enne Kasutades Fortical

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kaltsitoniini. See ei pruugi olla omased Fortical. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult nina. Ära saa midagi see oma silma või nahale. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputa see veega maha kohe.

Iga spray pudel sisaldab 30 annustes ravimit. Jälgi annuste kasutamisel ja visata kasutamata ravim pärast 30. annustes, isegi kui pudel ei ole täiesti tühi.

See ravim on tavaliselt kaasas patsiendi juhiseid. Loe kasutusjuhendit hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui teil on küsimusi kasutades pihustipump, pidage nõu oma arstiga.

Koguda pump

Et valmistada seda ravimit

Kui soovid kasutada Nenäsuihke

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine kaltsitoniini

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke avamata pudelis külmkapis. Mitte külmutada. Võite salvestada avatud pudel püstises asendis toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Avatud pudel Miacalcin® võib säilitada kuni 35 päeva, ja avas pudeli Fortical® võib säilitada kuni 30 päeva. Viska ära kõik kasutamata ravim pärast 30 või 35 päeva, mis põhineb brändi kasutate.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Arst võib soovida kontrollida oma nina enne ravi ja ravi ajal selle ravimiga.

Arst võib teile allergia nahal proovida, kas te olete allergiline kaltsitoniini enne selle ravimi kasutamist.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

See ravim võib vähendada teie vere kaltsiumisisaldus veres (hüpokaltseemia). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kõhuvalu või kõhukrambid, segasus, krambid, hingamisraskused, meeleolu või vaimse muutusi, lihaskrambid käed, käsivarred, jalad, jalad, või näo või tuimus ja surin ümber suu, käeulatuses, või jalgu.

See ravim võib põhjustada ärritust ninas, mis võib olla valulik ja tõsine. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: aevastamine, vesine või kinnine nina, õhupuudus, rahutu hingamine või raske ninaverejooks.

See ravim võib suurendada oma riski vähki. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fortical

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Fortical kõrvaltoimed

Fortical (kaltsitoniin)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Osteoporoos hüdroklorotiasiidi alendronaatravi Fosamax, östradiool, kaltsiumkarbonaat, Prolia

Paget tõbi alendronaatravi Fosamax, Actonel, Reclast, Zometa, kaltsitoniini

Hüperkaltseemiat furosemiid, Lasix, kaltsitoniin, Miacalcin dinaatriumpamidronaadi, Pamidronaadi

Osteogenesis ebatäiuslik kaltsitoniini Miacalcin, Miacalcin Nina