foolhapet (suukaudne, süstimine liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Vitamiinid on ühendid, mis sul peab olema kasvu ja tervist. Neid on vaja väikestes kogustes ainult ja on tavaliselt saadaval toiduained, mida sööte. Foolhape (vitamiin B 9) on vajalik tugev veri.

Vähene foolhapet võib põhjustada aneemiat (nõrk veri). Teie tervishoiutöötaja võib käsitleda seda kirjutades foolhapet teile.

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust foolhapet. Need sisaldavad

Lisaks imikud tavalisest väiksem, imikul, või need, kes saavad kindlustamata valemid (nagu kondenspiim või kitsepiimast) võivad vajada täiendavat foolhapet.

Tableti; Süstitavad; Solution; Kapsli

Suurenenud vajadus foolhapet tuleks kindlaks määrata oma tervishoiutöötaja.

Tähtsust Dieet

Mõned uuringud on leidnud, et foolhapet võtta naised, enne kui nad rasestuvad ja raseduse algul võib vähendada võimalusi teatud sünnidefekte (neuraaltoru defektid).

Nõuded et foolhapet ja teiste B vitamiine on efektiivsed takistades vaimsete probleemidega ei ole tõestatud. Paljud neist ravi hõlmab suuri ja kalleid koguses vitamiine.

Süstitavad foolhape on antud või alluvuses oma tervishoiutöötaja. Teine vorm foolhape on võimalik osta ilma retseptita.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Foolhape on leitud erinevate toitude, sealhulgas köögiviljad, eriti rohelised köögiviljad; kartul; teravilja ja teraviljatoodete, puu- ja siseorganid (näiteks maksa või neeru). See on kõige parem süüa värskeid puuvilju ja köögivilju kui vähegi võimalik, sest need sisaldavad kõige vitamiine. Toidu töötlemise võib hävitada mõned vitamiinid. Näiteks soojust võib vähendada foolhappe sisaldust toidus.

Vitamiinid ei ole üksi võtta koht õige toitumine ja ei anna energiat. Sinu keha vajab ka muid aineid leidub toitu nagu valgud, mineraalid, süsivesikud ja rasvad. Vitamiinid ise ei suuda töötada ilma juuresolekul teisi toite.

Ööpäevane kogus foolhapet vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimine mikrogrammides (mcg) foolhappe on üldiselt määratletud järgmiselt

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid