fluvoksamiin

Antidepressandid võivad suurendada suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel depressiooniga ning teiste psühhiaatriliste häiretega. See risk ei täheldatud patsientidel, vanemad kui 24 aastat ja risk vähenes patsientidel 65-aastased või nooremad. Hoolikalt jälgida igas vanuses patsientide kliinilise halvenemise ja suitsidaalsete mõtete ja käitumise .. fluvoksamiinmaleaat tabletid ei ole ette nähtud kasutamiseks lastel, välja arvatud obsessiiv-kompulsiivne häire.

Kasutab fluvoksamiin

Therapeutic Klass: Antidepressant

Farmakoloogiline Klass: serotoniini tagasihaarde inhibiitor

fluvoksamiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, fluvoksamiin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest fluvoksamiin, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon fluvoksamiini või teisi ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga fluvoksamiin tabletid vanuses 8 kuni 17 aastat vanad. Kuna fluvoksamiin võib põhjustada kehakaalu langust või isu vähenemist, lapsed, kes on fluvoksamiini kaua peaks olema oma kaalu ja kasvu mõõdetakse regulaarselt arsti.

Enne kasutavad fluvoksamiini

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju fluvoksamiin pikendatud vabanemisega kapslite lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga fluvoksamiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres) ja maksa probleemid, mis võivad vajada annuse saanud patsientide fluvoksamiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate fluvoksamiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutavad fluvoksamiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades fluvoksamiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutavad fluvoksamiini mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades fluvoksamiin koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate fluvoksamiini või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada fluvoksamiini kasutamise. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke fluvoksamiin täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

fluvoksamiini tulla ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Fluvoksamiin võib võtta koos toiduga või ilma. Võtke fluvoksamiin enne magamaminekut, kui arst ei ole teisiti.

Neelake pikatoimelist kapsel tervikuna. Ärge purustage, murdke või närida.

Sa oleks võinud võtta fluvoksamiin mitu kuud, enne kui tunnete end paremini.

Annus fluvoksamiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid fluvoksamiinravi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse fluvoksamiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine fluvoksamiin

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab muutusi annust ja vähendada kõrvaltoimeid.

Ärge võtke alosetron (Lotronex®), pimosiid (Orap®), ramelteon (Rozerem®), tioridasiin (Mellaril®) või tisanidiiniga (Zanaflex®), kui te kasutate fluvoksamiini. Sa oleks võinud rohkem kõrvaltoimeid kui tavaliselt, kui te kasutate neid ravimeid koos.

Ärge võtke fluvoksamiin koos monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], linesoliidravi [Zyvox®], metüleensinisest süsti, fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®], tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge alustage fluvoksamiini ajal 2 nädalat pärast te lõpetate MAO inhibiitor ja oota 2 nädalat pärast ravi lõpetamist fluvoksamiin, enne kui alustavad MAO inhibiitor. Kui te võtate neid koos või ei oota 2 nädalat, siis võib tekkida segadus, ärevus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Fluvoksamiin võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui koos mõningate teiste ravimitega. Ärge kasutage fluvoksamiin koos buspirooniga (Buspar®), fentanüül (Abstral®, Duragesic®), liitium (Eskalith®, Lithobid®), trüptofaan, naistepuna või mõne valu või migreeni ravimid (nt rizatriptaani sumatriptaan, tramadool , Frova®, Imitrex®, Maxalt®, Relpax®, Ultram®, Zomig®). Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtate teisi ravimeid fluvoksamiini.

Ettevaatusabinõud Kuigi kasutavad fluvoksamiini

Fluvoksamiin võivad mõned inimesed olla ärritunud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned lapsed, teismelised ja noored täiskasvanud on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Mõned inimesed võivad olla unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Kui teil või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile. Las arst teadma, kui teil või kellelgi teie perekonnast on bipolaarne häire (maniakaal-depressiivse) või on üritanud enesetappu.

Vältige alkoholi tarbimist fluvoksamiini.

fluvoksamiin võivad mõned inimesed muutuvad uimaseks, vähem võimelised selgelt mõelda, või on hägune nägemine või halb lihaste kontroll. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite fluvoksamiini enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole märguanne või võimalik näha selgelt.

Ärge äkki peatus fluvoksamiini, ilma et kontrollida oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult. See on vähendada võimalust, võttes võõrutusnähte nagu agitatsioon, segasus, peavalu, ärrituvus, tuimus või pakitsus, rahutus, unehäired, või ebatavaline unisus või nõrkus.

fluvoksamiin võib suurendada oma riski verejooksu probleeme. Veenduge, et teie arst teaks, kui te võtate teisi ravimeid, mis vedeldavad verd, nagu aspiriin, mittesteroidsed põletikuvastased ained ka mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (nt diklofenak, ibuprofeen, naprokseen, Advil®, Aleve®, Celebrex®, Voltaren®), või varfariini (Coumadin®, Jantoven®).

Hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres) võivad tekkida fluvoksamiini. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on segaduses, keskendumisraskusi, peavalu, mäluhäireid, nõrkus ja tasakaaluhäired.

Rääkige oma arstile, kui teil tekib nahalööve või nõgestõbi, näo, silmade või suu või hingamisraskused pärast fluvoksamiini.

fluvoksamiin kõrvaltoimed

fluvoksamiin

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus ja stress tsitalopraam, Prozac, Celexa, amitriptüliin, fluoksetiin, paroksetiin, Paxil’it, Elavil

Obsessiiv-kompulsiivne häire sertraliin, Zoloft, Prozac, fluoksetiin, paroksetiin, Paxil’it klomipramiinil, Luvox

Sotsiaalne ärevushäire sertraliin, Zoloft, venlafaksiin, paroksetiin, Paxil’it, Effexor XR, Paxil’it CR, Pexeva