fluvirin 2013-2014 valem

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab Fluvirin 2013-2014 Formula

Seal on palju erinevaid gripiviirused, kuid mitte kõik ei tekita probleeme igal konkreetsel aastal. Seega, enne kui gripivaktsiini toodetakse igal aastal Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ja USA ja Kanada Public Health Services millised viirused tõenäoliselt põhjus gripiinfektsiooni sellel aastal. Antigeenid, mis on ained, mis põhjustavad kaitsvate antikehade moodustumine, nende viiruste sisalduvad gripivaktsiini. Tavaliselt Ameerika Ühendriikides ja Kanadas kasutada sama gripivaktsiini, kuid need ei pea seda tegema.

On vaja saada gripivaktsiini süsti iga aasta kuna gripiinfektsiooni põhjustavad tavaliselt erinevaid viiruseid ja kaitse poolt saadud vaktsiini kestab vähem kui aasta.

Gripp on viirusnakkus kurgus, bronhidesse ja kopsudesse. Gripp põhjustab palavik, külmavärinad, köha, peavalu, lihasvalu ja valud seljas, käte ja jalgade. Lisaks täiskasvanutele ja lastele nõrgenenud teiste haiguste või meditsiiniliste seisundite ja isikud vanuses 50 aastat ja üle selle, isegi kui nad on terved, võib saada palju tõsisem haigus, mis võib-olla vajab haiglaravi. Igal aastal tuhandeid inimesi sureb gripi infektsioon.

Parim viis aidata ennetada gripiinfektsiooni on saada gripivaktsiini igal aastal, tavaliselt novembri alguses. Immuniseerimine (saada vaktsiini) gripi vastu on heaks imikutele 6 kuu vanused ja vanemad, kõik lapsed ja kõik täiskasvanud (kaasa arvatud 65-aastased ja vanemad).

See vaktsiin on anda ainult või järelevalve all oma arsti või muu tervishoiutöötaja.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Fluvirin 2013-2014 Formula

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Agriflu®, Flucelvax®, Flulaval ™, Fluzone® suurtes annustes, Fluzone® Nahasisene või Fluzone® Nahasisene neljavalentne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Afluria® ei ole näidustatud lastele alla 5-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Fluvirin® lastel alla 4-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Fluarix® või Fluarix® neljavalentne lastel alla 3-aastastele. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Fluzone® või Fluzone® neljavalentne lastel alla 6 kuu vanused. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga gripi viiruse vaktsiin eakatel.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Fluzone® Nahasisene või Fluzone® Nahasisene neljavalentne ka eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad gripiviiruse vaktsiini. See ei pruugi olla omased Fluvirin 2013-2014 Formula. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas ühte lihaseid või nahka, tavaliselt õla piirkonnas.

Mõnikord ei ole piisavalt gripivaktsiini kõigile. Kui see juhtub ja sa oled terve täiskasvanud, peate ootama, kuni hiljem gripihooaeg enne saada vaktsineerimine.

Sa pead saada gripivaktsiini igal aastal, et kaitsta teid gripp.

Mõned lapsed võivad vajada teise annuse vaktsiini. Kui teie lapsel on vaja teise annuse vaktsiini, see on väga tähtis, et laps saada teist annust vastavalt ajakavale. Kui teil tuleb tühistada ametisse, pange endale võimalikult kiiresti.

Fluzone® Nahasisene neljavalentne ja Fluzone® neljavalentne kaasas patsiendi teabeleht. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Õige kasutamine gripiviiruse vaktsiin

On väga oluline, et teie laps tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal, kui teie laps vajab teist doosi vaktsiini. Kindlasti teavitada oma arsti kõikidest esinevad kõrvaltoimed pärast teie või teie lapse vaktsineerimist.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, keele ja kõri, või rahutu hingamine pärast saad süsti.

Lastel, kes on saanud teatud brändi gripivaktsiini (Afluria®) on välja töötanud palavik ja mõningatel juhtudel palavik krampidega. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Kui olete väga haige ja on kõrge palavik, siis ilmselt vaja oodata, kuni olete ka enne vaktsiini.

Gripiviiruse vaktsiin ei pruugi kaitsta igaüht, kes saab vaktsiini. Ka see vaktsiin ei ravi gripi sümptomid, kui sul on juba viirus.

Kork on eeltäidetud süstal teatud marki süsti (Agriflu®, Flucelvax®, Fluvirin®, Fluzone®, Fluzone® suurtes annustes) sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on Lateksiallergia enne vaktsiini.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või teie laps kasutate ravimit või ravi, mis nõrgestab immuunsüsteemi, nagu steroid, kiirgus või vähiravi. See vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi, kui te kasutate neid ravimeid. Arst võib ikka tahame teile vaktsiini, sest see võib anda teile mõningast kaitset.

1976. aastal hulk inimesi, kes said “seagripi” gripivaktsiini arenenud Guillain-Barre sündroom (GBS), mis on haigus, mis võib põhjustada halvatust. Enamik neist inimestest olid üle 25-aastased. Kuigi ainult 10 välja iga üks miljon inimest, kes said vaktsiini tegelikult töötatud GBS oli see number 6 korda kõrgem kui muidu oleks võinud oodata. Enamik inimesi, kes sai GBS täielikult paranenud.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fluvirin 2013-2014 Formula

Eeldatakse, et “seagripi” viiruse sisaldu 1976 vaktsiin põhjustab probleemi, kuid see ei ole tõestatud. Sellest ajast on uuringud näidanud, et risk omandada GBS alates gripivaktsiini on väga väike (üks igast miljonit inimest).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Fluvirin 2013-2014 Vormel kõrvaltoimed

Fluvirin (gripi viiruse vaktsiin, inaktiveeritud)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Gripp profülaktika Tamiflu, amantadiini Fluzone oseltamiviiri, Afluria, Fluzone suure annuse Symmetrel, rimantadine, gripiviirus vaktsiin, inaktiveeritud, Fluarix’ile, zanamivir, Flumadine, Fluzone 2015-2016, Fluzone suure annuse 2015-2016, Flucelvax, Relenza Fluzone neljavalentne Nahasisene 2015-2016, Fluzone Nahasisene, Fluarix’ile neljavalentne 2015-2016, FluLaval, Agriflu, FluMist, Flublok

 või minna liituda Fluvirin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.