flutikasoon- sissehingamine, allaneelamine / pihustamisaega

Therapeutic Klass: põletikuvastaseid

Kasutab flutikasoon-

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

flutikasoon- tuleb kasutada lühitoimelist meditsiinis (nt albuterooliga) jaoks astmahoo või astma sümptomeid, mis vajavad tähelepanu kohe.

flutikasoon- on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistusel, flutikasoonpropionaat kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest flutikasoon- järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon flutikasoon- või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kortikosteroidid võtta suu või süsti on näidatud aeglustada või peatada laste kasvu ja põhjustada vähendatud neerupealise funktsiooni. Kui piisavalt flutikasoon- imendub järgmise sissehingamisel, siis on võimalik seda ka võiks selline mõju. Arst taha, et sa kasutada väikseimat võimalikku annust flutikasoon- mis kontrollib astma. See vähendab võimalust, et mõju kasvu või neerupealiste funktsiooni. Samuti on oluline, et lapsed võttes flutikasoon- külastada oma arsti regulaarselt nii, et nende kasv võib jälgida. Lapsed, kes tarvitavad flutikasoon- võivad olla vastuvõtlikumad nakkustele, nagu tuulerõuged või leetrid. Tuleb olla ettevaatlik, et vältida kokkupuudet tuulerõugete või leetrid. Kui laps puutub kokku või haiguse arenedes pöörduda arsti poole ja tema suunas tuleb väga hoolikalt jälgida. Enne flutikasoon- antakse laps, sina ja su lapse arst peaks rääkima hea flutikasoon- teevad samuti riske kasutamist.

Enne Kasutades flutikasoon-

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga flutikasoon- eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide flutikasoon- ..

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate flutikasoon-, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades flutikasoon- ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades flutikasoon- koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate flutikasoon- või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise flutikasoon-. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Vanaks kasutatakse selleks astmahood. Seda ei kasutata leevendada rünnak, mis on juba alanud. Leevendamiseks astmahoo on juba alanud, siis tuleks kasutada mõnda muud ravimit. Kui sul ei ole mõnda teist ravimit kasutada ründe või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kasutage flutikasoon- ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage flutikasoon- ilma oma arsti. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid. Täit kasu flutikasoon- võib võtta 1 kuni 2 nädalat või kauem aega.

Vanaks kaasas pakendi infoleht. Loe juhendit hoolikalt enne kasutamist flutikasoon-. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, küsige oma arstilt, et näidata teile, mida teha. Samuti pidage nõu oma arsti regulaarselt kontrollima, kuidas inhalaatorit kasutada, veendumaks, et kasutate seda õigesti.

Et flutikasoon- aitavad vältida astmahooge, tuleb kasutada iga päev korrapäraste vahedega annuseid, kui tellitud arst.

Kuristamine ja loputamine suud veega pärast iga annuse võib aidata ennetada kähedus, kurgu ärritus ja infektsiooni suus. Kuid ärge neelake vett pärast loputamist.

Kui soovid kasutada Arnuity ™ Ellipta®

Kui soovid kasutada Flovent® HFA inhalaator

Annus flutikasoon on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste flutikasoon-. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse flutikasoon-, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke ravimit fooliumtaskust kuni olete valmis seda kasutama. Säilitada toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Õige kasutamine flutikasoon-

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke flutikasoon- autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui te kasutate flutikasoon- pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Kuigi flutikasoon- väheneb arv astma episoodid, see võib suurendada riski raske astmahoo, kui neid esineb. Kindlasti loe neid riske patsiendi infoleht ja rääkige oma arstile või apteekrile küsimusi või probleeme, et teil on.

Te ei tohiks kasutada flutikasoon- kui teie astmahoog on juba alanud. Arst kirjutab veel ühe ravimiga (nt lühitoimeline inhalaator), kus saab kasutada, kui tekib äge astmahoog. Veenduge, et mõista, kuidas kasutada lühitoimelist inhalaatorit. Rääkige oma arstile, kui teil on vaja juhiseid.

Rääkige oma arstiga või saada arstiabi kohe, kui

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal flutikasoon-

flutikasoon- võib põhjustada seen nakkuse suu või kõri (kandidoos). Rääkige oma arstile, kui teil on valged laigud suus või kurgus või valu, kui süüa või neelamine.

Ärge muutke annust ega lõpetage ravimi kasutamist ilma eelnevalt arstilt nõu küsimata.

Arst võib teil teha meditsiinilise tuvastamise (ID kaart) märkides, et teie või teie laps kasutate flutikasoon-. Kaarti saab öelda, et võib tekkida vajadus täiendava meditsiini hädaolukorras, raske astmahoo või muu haigus või ebatavalist stressi.

Kasutades liiga palju flutikasoon- või kasutada seda pikka aega võib põhjustada võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Rääkige oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate flutikasoon-: naha tumenemine, kõhulahtisus, peapööritus, pearinglus või minestamine, isutus, vaimne depressioon, lihasvalu või nõrkus, iiveldus, nahalööve, ebaharilik väsimus või nõrkus või oksendamine.

flutikasoon- võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis tähendab, et teie hingamine või hingeldus süveneb. Paradoksaalne bronhospasm võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast kasutades flutikasoon-.

Kui teil tekib nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon flutikasoon-, lõpetage ravimi kasutamine ja pöörduge oma arsti poole niipea kui võimalik.

flutikasoon- võib väheneda luutiheduse kui kasutatakse pikka aega. Madal luutihedus võib põhjustada luud nõrgaks või osteoporoos. Kui teil on küsimusi, pidage nõu oma arstiga.

flutikasoon- kõrvaltoimed

flutikasoon-

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

flutikasoon- võib põhjustada lastel kasvada aeglasemalt kui tavaliselt. Räägi oma lapse arsti kui teil on mingeid probleeme.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA

Eosinofiilne Ösofagiit flutikasoon-, Flovent, Flovent HFA, Flovent Diskus’es

Bronhopulmonaarset düsplaasia flutikasoon-, deksametasoon, prednisoloon, Decadron, Flovent, Flovent HFA, Prelone