flutemetamol f 18 intravenoosse

Ravimite klassi: diagnostiline Agent

Kasutab flutemetamol f 18

Flutemetamol F 18 on radioaktiivse ravimi. Radiofarmatseutikume on radioaktiivsed ained, mida võib kasutada, et leida ja ravida teatud haigusi või funktsioonide uurimisega organismi elundeid.

flutemetamol f 18 tuleb anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse nukleaarmeditsiini.

Otsustades kasutada diagnostiline test, mis tahes riske test tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ka teised asjad võivad mõjutada testi tulemusi. Selle katse järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon flutemetamol f 18 või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Flutemetamol F 18 süsti ei ole näidustatud kasutamiseks lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga flutemetamol F 18 süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades flutemetamol f 18

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle flutemetamol f 18. flutemetamol f 18 antakse läbi nõel ühes oma veenid vahetult enne sul on lemmikloom lugema.

Arst on teile juua palju vett või muid vedelikke enne ja pärast olete PET lugema.

Sa pead urineerida kohe ja nii tihti kui võimalik 24 tunni jooksul pärast flutemetamol f 18.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult ajal, kui saate flutemetamol f 18. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

flutemetamol f 18 võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nagu hingamisraskused, sooja- või punetus näole, kaelale, kätel ja aeg-ajalt, rindkere. Kui need kõrvaltoimed esinevad, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kuigi saavad flutemetamol f 18, siis saaks kiiritada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Õige kasutamine flutemetamol f 18

Positronemissioontomograafia Imaging Amyvid, Vizamyl, flutemetamol f-18

 või minna liituda flutemetamol f-18 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal flutemetamol f 18

flutemetamol f 18 kõrvaltoimed

flutemetamol f-18