fluorouratsiili (paikne)

See lehekülg sisaldab lühiinfot aktuaalne fluorouratsiili ja lingikogu rohkem teavet kasutada seda ravimit, uurimistulemuste ja Käimasolevas kliinilises uuringus.

Aktuaalsed fluorouratsiiliga on heaks raviks

Fluorouratsiil nimetatakse ka 5-FU. Fluorouratsiil tehakse uuringuid ka ravis muud tingimused ja vähitüüpide.

Fluorouratsiiliga on saadaval ka süsti kujul. Lisateavet vt Drug Information kokkuvõte Fluorouratsiil Injection.

Mõiste alates Drug sõnaraamat – üksikasjalik teaduslik määratlus ja teiste nimede selle narkootikumi.

Aktuaalsed Fluorouratsiil – Rahvakohtunik keele kokkuvõte olulist informatsiooni selle ravimi mis võivad sisaldada järgmisi

Uimastid on sageli õppinud, et teada saada, kas nad saavad aidata ravida või ennetada muid tingimusi kui need, mida nad on heaks kiidetud. See patsiendi teabeleht kehtib ainult kinnitatud kasutusalad ravimit. Kuid palju teavet võib kehtida ka kinnitamata kasutusalad, mida uuritakse.

Leia kliiniliste uuringute paikseks Fluorouratsiil – Kontrollige uuringutes nimekirjast vähi kliinilised uuringud nüüd vastu patsiente.

Tähtis: narkootikumide teavet see leht on mõeldud hariv. See ei asenda arsti poole. Teavet ei kata kõiki võimalikke kasutusviise, tegevusi, interaktsioone või kõrvaltoimeid seda ravimit või ettevaatusabinõud, kui seda kasutada. Palun vaadake oma tervishoiutöötaja lisateavet oma tervislik seisund ja kasutada seda ravimit.