fluor-op

Kasutab Fluor-OP

Therapeutic Klass: Silmad Agent

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju fluorometoloonil lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 2-aastastel lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga fluorometoloonil eakatel.

Enne Kasutades Fluor-OP

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad fluorometoloonil. See ei pruugi olla omased Fluor-OP. Palun lugege hoolikalt.

Teie silma arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast ravimi kasutamist.

Pikali või kallutada pead tahapoole. Nimetissõrme, tõmba alla alumise kaane silma moodustada tasku.

Kui soovid kasutada silmatilku

Säilitusaine, mida kasutatakse silmatilku võib imenduda pehmeid kontaktläätsi ja ärritada silmi. Kontaktläätsed tuleb enne kasutamist fluorometoloonil. Objektiivid võib tagasi panna silmad 15 minutit pärast olete kasutanud ravimit.

Et kasutada silma salvi

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine fluorometoloonil

Fluorometoloonil silmatilku võib jahutada. Hoidke külmumise eest.

Teie silma arst soovib uurida oma silma (de) regulaarsed külastused veenduda ravimi töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

See ravim võib suurendada teie silma siserõhk või põhjustada muid probleeme silmadega, sealhulgas glaukoomi või katarakt. Aeglane või aeglane paranemine võib toimuda ka siis, kui kasutate seda ravimit pärast katarakti operatsiooni. Sa pead olema silmi regulaarselt eksamid oma arstiga, et kontrollida nende probleemidega.

Kui sa haiget oma silmaga või tekib silmapõletik, rääkige oma arstile. Teil võib tekkida vajadus muuta oma ravimit või nende kasutamine lõpetada.

Kui sümptomid ei kao kahe päeva jooksul või kui nad halveneb, pöörduge oma arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fluor-OP

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Fluor-OP kõrvaltoimed

Fluor-op (fluorometoloonil oftalmoloogilised)

Silmade punetus / sügelus fenüülefriinile oftalmoloogilised, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Naphcon-A, fluorometoloonil oftalmoloogilised, nafasoliin oftalmoloogilised, triprolidiini, operatiivjuhtimise-A, Visine-A

Ripsmete hüpotrihhoos bimatoprostiga aktuaalne, Latisse, fluorometoloonil oftalmoloogilised, FML, Flarex, FML Forte Liquifilm, FML Liquifilm, FML S.O.P.

Silmade kuivus / punetuse fenüülefriinile oftalmoloogilised, SYSTANE, kunstpisaraid, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Refresh, fluorometoloonil oftalmoloogilised

 või minna liituda Fluor-Op tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.