flucelvax vaktsiini: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Valitsus kiidab Flucelvax

Üldnimetus: gripi viiruse vaktsiin; Heakskiitmise kuupäeva: 20. november 2012; Ettevõte: Novartis Vaccines and Diagnostics, Inc.

Ravi: gripi profülaktikaks

Flucelvax kasutab täiemahulist Rakukultuuriga tootmistehnoloogia, alternatiivne tootmisviis traditsiooniliste muna põhinev tootmine. Rakukultuuriga tehnoloogia kasutab hästi iseloomustatud imetaja rakuliini mitte kanamunad kasvab viiruse tüvedega.

Märge ning Olulised ohutusjuhised

Toodang esineb suletud steriilseid kontrollitavas keskkonnas, mis oluliselt vähendab võimalike lisandite. Flucelvax ei sisalda säilitusaineid, nagu tiomersaali, ega antibiootikume.

Rakukultuuriga tehnoloogia võimaldab kiiret reageerimist tungiv rahvatervise vajadused nagu pandeemia nädala jooksul. Traditsiooniline gripivaktsiini tootmise sõltub suur hulk viljastatud kanamunad kasvada viirusetüved ja nõuab mitu kuud korraldamiseks muna tarvikud, viirus inkubatsiooni ja tegeliku tootmise enne vaktsiini kätte arstid ja apteekides. Cell-kultuuri tehnoloogia on edukalt valmistamiseks kasutatud teiste vaktsiinidega, sealhulgas jaotatud H1N1 pandeemia ajal, samuti vaktsiinid lastehalvatusvaba, punetiste ja A-hepatiidi

Flucelvax on inaktiveeritud vaktsiini näidustatud aktiivse immuniseerimise gripi vältimisel põhjustatud haigust gripiviiruse alatüüpide A ja B tüüpi vaktsiinis sisalduva. Flucelvax on ette nähtud kasutamiseks inimestel 18-aastased ja vanemad.

Mitte manustada Flucelvax kõigile, kellel on varem esinenud raske allergiline reaktsioon (nt anafülaksia) mis tahes vaktsiini komponentidele.

Mis on Flucelvax?

Kui GBS jooksul on esinenud 6 nädala jooksul eelneva gripivaktsiini, otsus anda Flucelvax peaks põhinema hoolikalt kaaluda võimalikku kasu ja riske.

Otsa korgid eeltäidetud süstlaid võib sisaldada loodusliku kautšuki lateks, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone lateksitundlike üksikisikud.

Õige ravi ja järelevalve olema kättesaadav hallata võimalik anafülaktilised reaktsioonid vaktsiini manustamist.

Pärast vaktsineerimist Flucelvax, immuunpuudulikkusega isikutel, sealhulgas immuunosupressante saavatel, võib olla vähenenud immuunsus.

Vaktsineerimine Flucelvax ei pruugi kaitsta kõigil vaktsineeritutel gripi vastu haigus.

Flucelvax on vaktsiin, mis aitab kaitsta gripi vastu. Flucelvax on mõeldud inimestele vanuses 18 ja vanemad. Vaktsineerimine Flucelvax ei pruugi kaitsta kõiki inimesi, kes saavad vaktsiini.

Flucelvax sisaldab viiruseid, mis on mitteaktiivsed ( “surnud”). See ei põhjusta grippi. Kuid Flucelvax, nagu ka teised gripi vaktsiinid, aitab keha tule kaitsta antikehadega sarnased viirused. Kui te kokku puutunud need gripiviirused, need antikehad võivad aidata kaitsta vastu gripp. Kuna viirused on pidevas muutumises, Food and Drug Administration (valitsus) määrab kolm viiruste kõige tõenäolisemalt põhjustada haigusi tuleval hooajal. Flucelvax sisaldab neid kolme viirused. Flucelvax on mõeldud inimestele vanuses 18 ja vanemad.

Rääkige oma arstiga, kui teil

Rääkige oma arstiga, kui teil on probleeme oma immuunsüsteemi, sest oma immuunvastust vaktsiinile võib olla vähem.

Kõige sagedasemad kõrvaltoimed Flucelvax on

Need ei ole kõik võimalikud kõrvaltoimed Flucelvax. Te võite paluda oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku nimekirja võimalike kõrvaltoimete.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja nõu mis tahes kõrvaltoimeid, mis puudutavad teid. Sul võib aru kõrvaltoimeid vaktsiini kõrvaltoime teavitussüsteemi (VAERS) helistades 822-7967 või minnes http://vaers.hhs.gov.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Gripp profülaktika Tamiflu, amantadiini Fluzone, Fluvirin oseltamiviiri, Afluria, Fluzone suure annuse Symmetrel, rimantadine, gripiviirus vaktsiin, inaktiveeritud, Fluarix’ile, zanamivir, Flumadine, Fluzone 2015-2016, Fluzone suure annuse 2015-2016, Relenza Fluzone neljavalentne Nahasisene 2015-2016, Fluarix’ile neljavalentne 2015-2016, Fluzone Nahasisene, FluLaval, Agriflu, FluMist, Flublok

Kuidas Flucelvax tööta?

Hetkel ei tohiks saada Flucelvax?

Kes ei pruugi olla võimalik saada Flucelvax?

Mis siis, kui mul on nõrgenenud immuunsüsteem?

Flucelvax kõrvaltoimeid

Flucelvax (gripi viiruse vaktsiin, inaktiveeritud)