Flomax otstarbeks, doosi, kõrvaltoimeid ja hoiatusi

Mis on Flomax?

Flomax kasutatakse parandada urineerimine meestel eesnäärme healoomulise (eesnäärme).

Flomax ei ole heaks kiidetud kasutamiseks naistele või lastele.

Te ei tohiks kasutada Flomax kui te olete allergiline tamsulosiinile. Ärge võtke tamsulosiinist teised sarnased ravimid nagu alfusosiinravi (Uroxatral), doksasosiini (Cardura), prasosooni (Minipress), silodosiinil (Rapaflo) või terasosiiniga (Hytrin).

oluline info

Flomax võib põhjustada pearinglust või minestamist, eriti siis, kui hakkate võtma esimest korda või kui alustatakse uuesti. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik. Vältida seisma pikka aega või ülekuumenemise treeningu ajal ja kuuma ilmaga. Vältige liiga kiire istuvast või lamavast asendist, või võite tunda pearinglust.

Kui te lõpetate Flomax mingil põhjusel, võtke ühendust oma arstiga, enne kui hakkate uuesti. Te võite vajada annuse kohandamist.

Tamsulosiinil võib mõjutada teie õpilaste katarakti operatsiooni ajal. Rääkige oma silmaga kirurgile, et te kasutate seda ravimit. Ärge lõpetage Flomax enne operatsiooni, kui teie kirurg määranud.

On ka palju teisi ravimeid, mis mõjutavad Tamsulosiiniga. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate.

Enne ravimi võtmist

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Flomax kui te olete allergiline tamsulosiinile. Ärge võtke seda ravimit koos sarnased ravimid nagu alfusosiinravi (Uroxatral), doksasosiini (Cardura), prasosooni (Minipress), silodosiinil (Rapaflo) või terasosiiniga (Hytrin).

Veendumaks Flomax on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

maksa- või neeruhaigus

esinenud eesnäärmevähki

madal vererõhk; või

allergia sulfaate narkootikume.

Flomax võib mõjutada teie õpilaste katarakti operatsiooni ajal. Rääkige oma silmaga kirurgile, et te kasutate seda ravimit. Ärge lõpetage Flomax enne operatsiooni, kui teie kirurg määranud.

Kuigi see ravim ei ole mõeldud kasutamiseks naistel, Flomax eeldatavalt ei kahjusta loodet. Kui te olete naine seda ravimit, rääkige sellest oma arstile, kui te olete rase või toidate last rinnaga.

Flomax ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks on nooremad kui 18 aastat vana.

Võtke Flomax täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Flomax võetakse tavaliselt üks kord päevas, umbes 30 minutit pärast sööki. Proovi seda ravimit võtma samal ajal iga päev.

Ärge purustage, närige või avada kapsel. Neelake kapsel alla tervelt.

Flomax alandab vererõhku ja võib põhjustada pearinglust või minestamist, eriti siis, kui te esimest korda alustate võttes seda, või kui alustatakse uuesti. Helistage oma arstile, kui teil on raske peapööritus või tunne, nagu te võib edasi viia.

Mõned asjad võib põhjustada vererõhu liiga madalale. See hõlmab oksendamine, kõhulahtisus, rohke higistamisega, südame isheemiatõbi, dialüüsi, madala soolasisaldusega dieeti, või diureetikume (vett pillid). Rääkige oma arstile, kui teil on pikaajaline haigus, mis põhjustab kõhulahtisust või oksendamist.

Teie vererõhku tuleb sageli kontrollida. Sul on ka vaja kontrollida eesnäärmevähi enne ravi ja ravi ajal Flomax.

Sa võid tunda väga uimane, kui te esimest ärkama. Ole ettevaatlik, kui istudes või seistes püsti lamavast asendist.

Kui te lõpetate Flomax mingil põhjusel, võtke ühendust oma arstiga, enne kui hakkate uuesti. Te võite vajada annuse kohandamist.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Kuidas ma peaksin Flomax?

Loe kogu patsiendi andmed, ravimid juhendid ja juhendeid antakse teile. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Tavaline annus täiskasvanutele Eesnäärme healoomulise

Algannus: 0,4 mg suukaudselt üks kord päevas; Maksimaalne annus: 0,8 mg suukaudselt üks kord päevas; Kommentaarid; -Kui Kasutamine lõpetada või katkestada mitu päeva kas 0,4 mg või 0,8 mg, tuleb ravi uuesti alustada 0,4 mg üks kord päevas annuses .; Kasutamine: ravi sümptomaatiliseks Eesnäärme healoomulise (BPH)

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kui te ei pane oma annustes mitu päeva järjest, võtke ühendust oma arstiga enne uut ravimit.

Flomax võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik. Vältige liiga kiire istuvast või lamavast asendist, või võite tunda pearinglust. Tõuse aeglaselt ja ennast tasakaalustada, et vältida kukkumist.

Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumisi, õnnetusi või tõsiseid vigastusi.

Selleks, et vältida pearinglust, vältida seisma pikka aega või ülekuumenemise treeningu ajal ja kuuma ilmaga.

Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed Flomax.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni ro Flomax: lööve, lööve, sügelus; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

Flomax doseerimisinfo

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

peeniseerektsioon valulik või kestab 4 tundi või kauem; või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Ühine Flomax kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

pearinglus, uimasus, nõrkus

iiveldust, kõhulahtisust

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Flomax?

peavalu, valu rinnus

ejakulatsiooni, vähenenud koguse spermat

seljavalu

ähmane nägemine

hamba probleemid

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid

vesine või kinnine nina, nina valu, kurguvalu, köha

uneprobleemid (unetus); või

vähenenud huvi seksi vastu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Rääkige oma arstile kõigist ebatavalistest või tüütu kõrvalnäht. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Flomax, eriti

vererõhk meditsiinis.

See loetelu ei ole täielik. Muud ravimid võivad üksteist Tamsulosiiniga, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

8.01.2014-12-18, 08:03:48.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Eesnäärme healoomulise Cialis, tamsulosiinist, finasteriidi doksasosiini terasosiinravi, prasosooni Avodart, enesetunnet, Cardura, alfusosiinravi, Rapaflo tadalafiili, dutasteriidiga, Hytrin, Minipress Uroxatral, Jalyn, silodosiinil, dutasteriidiga / tamsulosiinist, Cardura XL

Flomax kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Flomax?

Flomax (tamsulosiinist)