flekainiidiga

Liigne suremus või mitteletaalsetest südame seiskumise määr täheldati patsientidel asümptomaatiline nonlife eluohtlike vatsakeste arütmia ja müokardiinfarkti rohkem kui kuus päeva, kuid vähem kui kaks aastat tagasi, kes said flekainiidiga võrreldes patsientidega määratud sobitatud platseebo südame arütmia tõkestamise Trial ( CAST). On mõistlik arvesta riske klassi IC ained (sealhulgas flekainiidiga), seostati puudumist tõendavate parendatud ellujäämist, üldiselt vastuvõetamatu patsiendil ilma eluohtlikud ventrikulaarsed arütmiad, isegi kui patsient tunneb ebameeldiv, kuid mitte elu -threatening, sümptomitega. Tambocor’i ei soovitata kasutada patsientidel, kellel on krooniline kodade virvendus. Case teateid vatsakeste arütmia mõju ravitud patsientidel flekainiidiga kodade virvendus / laperdus lisanud suurenenud PVC, VT, vatsakeste virvendus (VF) ja surm.

Kasutab flekainiidiga

Therapeutic Klass: Arütmiavastased, Group IC

Keemiline Klass: Amino Amiid

Flekainiidiga kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antiarütmikumid. See toimib otse südame kude ja aeglustab närviimpulsside südames. See aitab hoida südame rütmi normaalne.

On võimalus, et flekainiidiga võib põhjustada uusi või teha hullem olemasolevate südame rütmihäirete, kui seda kasutatakse. Kuna on näidatud, et põhjustada tõsiseid probleeme mõnedel patsientidel, seda kasutatakse ainult raviks tõsiseid südame rütmihäirete. Arutle selle võimalikku mõju oma arstiga.

flekainiidiga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest flekainiidiga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon flekainiidiga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades flekainiidiga

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju flekainiidiga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud, kuid arst võib valida, kas kasutada seda ravimit lastel tõsiseid südame rütmihäireid

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju flekainiidiga eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse saanud patsientide flekainiidiga.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate flekainiidiga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades flekainiidiga mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades flekainiidiga ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades flekainiidiga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades flekainiidiga koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate flekainiidiga või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades flekainiidiga koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate flekainiidiga või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise flekainiidiga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Mõnel juhul saate oma esimese annuse flekainiidiga haiglas. Arst vaadata teid tähelepanelikult pärast pildistamist flekainiidiga, veendumaks, et ei ole mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid.

Võtke flekainiidiga täpselt nii nagu arst kuigi sa võid tunda hästi. Ärge võtke rohkem ravimit, kui arst on tellitud.

flekainiidiga võib võtta koos toiduga või ilma.

flekainiidiga töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida selle summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annustes 12-tunnise vahega, hommikul ja õhtul, kui teisiti ei ole arsti juhiste järgi. Kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

Väikelastel (alla 2-aastased), kes joovad palju piima, võib arst korrigeerida annust flekainiidiga kui on aeg vähendada piima oma imiku võtab, või kui neil tekivad gastroenteriit. Rääkige oma arstiga, kui teil on küsimusi selle.

Annus flekainiidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste flekainiidiga. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine flekainiidiga

Kui te unustate annuse flekainiidiga, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult. See võimaldab muudatusi teha summas ravimitega, mida võtate, kui vaja.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib mõni järgmistest: valu rinnus, õhupuudus, paistetus käte, pahkluude või jalgade või kaalutõusu. Need võivad olla südamepuudulikkuse sümptomid.

flekainiidiga võib põhjustada muutusi oma südame rütmihäired, nagu tingimused nimetatakse PR, QRS või QT-intervalli pikenemist. See võib põhjustada minestamist või tõsistest kõrvaltoimetest mõnedel patsientidel. Võtke ühendust oma arstiga kohe, kui teie sümptomid ei parane või kui nad muutuvad hullemaks.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal flekainiidiga

Arst võib teil teha meditsiiniline isikutunnistuse või käevõru märkides, et te kasutate flekainiidiga.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te võtate flekainiidiga.

Flekainiidiga võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et teate kuidas reageerite flekainiidiga enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Kui olete kasutanud flekainiidiga regulaarselt mitu nädalat, ei äkki kasutamine lõpetada. Kontrollige koos oma arstiga, et parim viis järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikku lõpetamist.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

flekainiidiga kõrvaltoimed

flekainiidiga

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kodade virvendus Xareltoga, digoksiin, diltiaseem, propranolool, Cardizem, sotaloolil

Eteislepatuksen diltiaseem, Cardizem, sotaloolil, Cartia XT, Multaq, propafenoon

Paradoksaalne bronhospasm metoprolool, atenolooli, diltiaseem, amiodaroon, Toprol-XL, verapamiil

Paroksüsmaalne Supraventrikulaarne tahhükardia Tambocor