flector (diklofenak) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Flector?

Flector kasutatakse valuvaigistina tingitud väiksemaid nikastused või verevalum.

Flector võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Diklofenak võib suurendada oma riski surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Ärge kasutage Flector vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

oluline info

Pöörduge arsti poole, kui teil on valu rinnus, nõrkus, hingeldus, kõnehäired või nägemis- või tasakaalu kasutades Flector plaastrid.

Enne Flector, rääkige sellest oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimi või kui teil on südamehaigus, südamepuudulikkus, kõrge vererõhk, ajalugu südameatakk või insult, ajalugu maohaavand või verejooks, maksa- või neeruhaigus , vere hüübimise häire, astma või polüübid ninas, või kui te suitsetate.

Kuigi riski neelavad diklofenak vereringesse on madal, NSAID võib põhjustada eluohtlikke südame või vereringehäired nagu südameatakk või insult, eriti kui kasutad seda pikemas perspektiivis.

Flector võib põhjustada ka tõsiseid mõju maos või sooltes, sealhulgas verejooks või perforatsioon (moodustamine auk). Need tingimused võivad lõppeda surmaga ja võib tekkida ilma hoiatuseta, kui te kasutate Flector, eriti vanematel inimestel.

Enne ravimi võtmist

Helistage oma arstile, kui teil esinevad mao verejooks näiteks must, verine või tõrva meenutav väljaheide või veriköha või okse kohvipaksu.

Diklofenaki in Flector laigud võivad suurendada teie risk surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Isegi inimesed, ilma südamehaigused või riskifaktorite võib olla insult või südameatakk kasutades Flector plaastrid.

Ärge kasutage Flector vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

Diklofenak võib põhjustada ka mao- või soolestiku verejooks, mis võib lõppeda surmaga. Need tingimused võivad esineda ilma hoiatuseta, kui te kasutate Flector, eriti vanematel inimestel.

Te ei tohiks kasutada Flector kui te olete allergiline diklofenak (Voltaren, Cataflam, Cambia, ja teised), või kui teil on kunagi olnud astma infarkt või raskekujuline allergiline reaktsioon pärast aspiriini või MSPVA.

Veendumaks Flector on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamehaigused, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, diabeet, või kui te suitsu

ajalugu südameatakk, insult või tromb

ajalugu maohaavandid või veritsemine

astma

maksa- või neeruhaigus

vedelikupeetust.

Kasutades Flector viimase 3 raseduskuu jooksul võib kahjustada sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas diklofenak transdermaalne eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita kasutades Flector.

Flector ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks on nooremad kui 18 aastat vana.

Kasutage Flector plaastrid täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates kogustes või kauem kui soovitatav. Kasutades ekstra naha laigud ei tee ravimi tõhusamaks ning võivad põhjustada ohtlikke kõrvaltoimeid.

Kanna nahale plaastri otse valdkonnas valu. Nahk plaaster võib kanda kuni 12 tundi ja seejärel eemaldati. Paigaldage uus plaaster sel ajal, kui valu jätkub.

Ärge kandke Flector avatud naha haavade, või valdkondades ekseem, infektsioon, nahalööve või põletuse.

Peske käed pärast kohaldamise või eemaldamist Flector nahalapile.

Kuidas ma peaksin kasutama Flector plaastrid?

Kui plaaster ei jääda hästi, siis võib panna arsti lint servadest. Te võite kasutada ka võrgulina varrukas korraldada plaaster kohale oma nahal. Ärge katke plaaster sidemega või muu kattega, mis ei võimalda õhu läbida.

Pärast eemaldamist nahalapile murdke see, kleepuv pool, ja see ära visata kohas, kus lapsed või lemmikloomad ei saa seda. Hoidke nii kasutatud ja kasutamata naha laigud välja laste või lemmikloomadega.

Kui kasutate Flector pikaajaline, võib tekkida vajadus sagedase meditsiinilisi analüüse.

Flector plaaster võib põletada nahka, kui te kannate plaastri ajal MRI (magnetresonantstomograafia). Eemaldage plaaster enne kõnealust testi.

Hoidke Flector toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Sulgege ladustamise ümbriku iga kord, kui eemaldada plaaster ta.

Loe kogu patsiendi andmed, ravimid juhendid ja juhendeid antakse teile. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Kanna nahale plaastri niipea kui see teile meenub, ning kanda seda 12 tundi enne taotluse uuega. Ärge võtke plaastrid teha unustatud annust. Ärge kandke Flector nahalapile kauem kui 12 tundi.

Ärge kandke Flector nahalapile samas vannis või duši all või samas ujumine.

Vältige naha plaaster lähedal oma silmi, nina või suud. Kui see juhtub, loputage veega. Helistage oma arstile, kui teil on silmade ärritust, mis kestab kauem kui 1 tund.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada mao verejooksu riski.

Vältida aspiriini või teiste mittesteroidsete põletikuvastaste ravimitega.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Küsige nõu arsti või apteekriga enne mõne külma, allergia või valuvaigistite. Paljud ravimid saadaval käsimüügist sisaldavad aspiriini või teiste sarnaste ravimitega diklofenak. Võttes teatud toodete koos võivad põhjustada teil saada liiga palju seda tüüpi ravimeid. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab aspiriini, ibuprofeeni, ketoprofeeni või naprokseeni.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Flector: aevastamine, vesine või kinnine nina; hingeldus või hingamisraskused; lööve; näo, huulte, keele või kõri.

Pöörduge arsti poole, kui teil esinevad sümptomid südameatakk või insult: valu rinnus levib oma lõualuu või õla, äkiline tuimus või nõrkus ühel kehapoolel, ebaselge kõne, õhupuudus.

Mida tuleks vältida, kui kasutate Flector?

Loobuge Flector plaastrid ja pöörduge arsti poole, kui teil on

esimene märk tahes nahalööve, ükskõik kui kerge

õhupuudus (isegi kerge pingutuse)

Flector kõrvaltoimeid

paisutamise või kiire kaalutõus

märke maoverejooksu – verine või tõrva meenutav väljaheide, veriköha või okse kohvipaksu

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, gripilaadsed sümptomid, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

neeruprobleemid – vähe või üldse mitte urineerimisel, valulik või raskendatud urineerimine, turse jalad või pahkluude, väsimus või hingeldus

madal punaste vereliblede arv (aneemia) – kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused; või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Ühine Flector kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõrvetised, gaas, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine

kõhulahtisus, kõhukinnisus; või

Kerge kihelus, punetus, või muud nahaärritust, kuhu plaaster oli kulunud.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Küsige oma arstiga enne Flector kui te võtate antidepressante, nagu tsitalopraam, estsitalopraam, fluoksetiin (Prozac), fluvoksamiin, paroksetiin, sertraliin (Zoloft), trasodoonil või duloksetiini. Võttes kõik need ravimid koos mittesteroidsete põletikuvastaste võib põhjustada verevalumite või verejooksu tekkeks.

Rääkige oma arstile kõigist oma praeguse ravimid ja kõik te alustate või lõpetate, eriti

tsüklosporiin

liitium

metotreksaat

verevedeldaja (varfariini tarvitamist Jantoven)

südame või vererõhuravimid, sealhulgas diureetikum ehk “vett pill”; või

steroid meditsiinis (prednisoloon ja teised).

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda diklofenak, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

4.01.2015-09-02, 00:11:11

Millised teised ravimid mõjutavad Flector?

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

Flector Patch (diklofenak aktuaalne)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin, diklofenak, Norco, fentanüül, CelebrexR, morfiin, Vicodin, Voltaren, lidokaiini paikseks, Dilaudid difeenhüdramiini paikseks, OxyContin, Paratsetamool