flagyl tupe

Kasutab Flagyl

Ravimite klassi: antibakteriaalsed

Keemiline Klass: Nitroimidasooli

Metronidasoolil kuulub ravimite rühma, mida antibiootikumid. See toimib bakterite hävitamine või takistab nende kasvu. Kuid seda ravimit ei tööta vaginaalseks seen või pärmseeninfektsioone.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Et otsustada, kas kasutada meditsiinis, riskid ravimi kasutamisel tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Vaginaalseteks metronidasoolist tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Flagyl

Vastavad uuringud seost vanuse mõju metronidasooli tupe geel ei ole läbi viidud lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit teismelised ei oodata. Ravim võib kasutada bakteriaalse vaginoosi teismeliste emased kuid ei tohiks kasutada enne menstruatsiooni.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metronidasooli tupe geel eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid selle ravimi muuta mõningaid muid ravimeid te võtate või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad metronidasooli. See ei pruugi olla omased Flagyl. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Seda ravimit võib kasutada ainult tuppe. Kasutage seda enne magamaminekut, kui arst ei ole teisiti.

Ära saada see oma silmad, nina, suu või naha. Kui see ravim ei sattuda silma, loputa neid kohe rohke jaheda veega. Kui teie silmad ikka põletada või on valus, pidage nõu oma arstiga.

See ravim tavaliselt tulevad patsiendi suunas. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast ravimi kasutamist.

Metronidasoolil vaginaalne geel on toru. Te kasutate aplikaatoriga panna geel tuppe. Aplikaator on plasttoru nimetatakse barrel mis on ühest otsast avatud ja on kolb (samuti tükk, mis võib liigutada silindris) teises otsas.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kui te lõpetate ravi liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust. Samuti jätkavad ravimi kasutamist ka siis, kui menstruatsiooni algust ajal ravi.

Õige kasutamine metronidasooli

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme pärast olete lõpetanud ravimi kasutamist. See on tagada, et nakkus on lahendatud.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Flagyl

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva pärast hakkate seda ravimit või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Sa ei tohi seda ravimit, kui te olete võtnud disulfiraamiga (Antabuse®) viimase 2 nädala jooksul. Disulfiraamiga kasutatakse, et aidata inimesi, kes on joomise probleem. Kui need 2 ravimeid võetakse lähestikku tõsiseid kõrvaltoimeid võib esineda.

Joomine alkohoolsete jookide selle ravimi kasutamise ajal võib põhjustada kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, peavalu või punetus või näo punetus. Alkohol sisaldavaid ravimeid (nt eliksiiride, köha siirupid, ravitoonikud) võivad samuti põhjustada probleeme. Võimalus nende probleemide tekkimist võib jätkuda vähemalt päev pärast te lõpetate metronidasooli. Sa ei tohi juua alkohoolseid jooke või võtta muid alkoholi sisaldavaid ravimeid, kui te kasutate seda ravimit ja vähemalt 3 päeva möödumisel selle.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on pearinglus, probleeme lihaste kontrolli või koordineerimine, värisemine või ebakindel kõnnak, ebaselge kõne või probleeme keelt. Need võivad olla sümptomid tõsine aju seisund, mida nimetatakse entsefalopaatia.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on segasus, uimasus, palavik, üldine halb haigus, peavalu, isutus, iiveldus, kaelakangestusega või tagasi või oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse aseptilise meningiidi.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või peapööritust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Flagyl kõrvaltoimed

metronidasool aktuaalne

Tupe ravimid tavaliselt lekkima tupest ravi ajal. Et hoida ravimi sattumist riietele, kanda mini-pad või hügieenilist. Ärge kasutage tampoone (nagu need, mida kasutatakse menstruatsioon), kuna need võivad imama meditsiinis.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja.

Ei ole seksuaalvahekorra kui te kasutate seda ravimit. Võttes seksuaalvahekord võib vähendada tugevust meditsiinis. See võib hoida ravimi toimet. Ka õlide koor ja tupe tabletid (kuid mitte tupe geel) võib kahjustada lateksist (kummist) rasestumisvastased vahendid (nt emakakaela mütsid, kondoome, ja membraanid), põhjustades nende lekkima, vananeb kiiremini, või ei tööta korralikult.

Vältige Klistiir või muu tupe tooteid, kui arst on määranud.

Paljud vaginaalne infektsioon (nt trihhomonoos) levivad vältida suguühet. Sul on võimalik nakkuse oma seksuaalpartnerist ning haigus võiks anda sulle tagasi. Sinu partner võib olla vaja ravida teatud infektsioonide. Kuni olete kindel, et nakkus on täielikult lahendatud pärast seda ravimit, teie partner peaks kandma seksuaalvahekorra ajal kondoomi. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Metronidasool võib põhjustada uriini tumedaks muutuda. See on kahjutu ja läheb ära, kui te lõpetate selle ravimi kasutamist.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Rosaatsea doksütsükliin, metronidasool aktuaalne, brimonidine aktuaalne, Lotemax’iga ivermektiin aktuaalne, MetroGel, finacea, Vibramycin

Bakteriaalne vaginiit metronidasooli, klindamütsiin Cleocin, tinidasooli, MetroGel-Tupe, äädikhape aktuaalne

Perioral dermatiit metronidasooli aktuaalne, klindamütsiini aktuaalne, MetroGel, akne ravi, Cleocin T, bensoüülperoksiid aktuaalne, Clindagel, MetroCream