flagyl er

Metronidasoolil on tegemist kantserogeensete hiirtel ja rottidel. Asjatu kasutamine ravimi kasutamist tuleb vältida. Selle kasutamine tuleks jätta vaid tingimused, mis on selle heaks.

Kasutab Flagyl ER

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: Nitroimidasooli

Metronidasoolil kuulub ravimite rühma, mida antibiootikumid. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, metronidasool kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Flagyl ER

Sobivad uuringuid ei ole teostatud suhte vanusest mõju metronidasooli kapslite ja tablettide lastel, välja arvatud raviks amöbiaas. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga metronidasooli laiendatud vabastavad tabletid raviks bakteriaalse vaginoosi teismeliste naistel, kuid ei tohiks kasutada enne menstruatsiooni.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metronidasooli eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi ning vanusega seotud probleemid maksaga, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide metronidasooli.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid selle ravimi muuta mõningaid muid ravimeid te võtate või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad metronidasooli. See ei pruugi olla omased Flagyl ER. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Tablette või kapsleid võib võtta koos toiduga või ilma. Kui ravimit häirib magu, siis on parem võtta koos toiduga või suupiste.

Pikendatud vabastamisega tablett tuleb võtta ilma toiduta, 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui te lõpetate ravi liiga vara, infektsioon võib naasta.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda päeva jooksul. Kui vajate abi paremaks planeerimiseks võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

Õige kasutamine metronidasooli

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme pärast olete lõpetanud ravimi võtmist. See on tagada, et nakkus on lahendatud. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Flagyl ER

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva pärast hakkate seda ravimit või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke metronidasooli, kui olete võtnud disulfiraamiga (Antabuse®) viimase 2 nädala jooksul. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Joomine alkohoolsete jookide selle ravimi kasutamise ajal võib põhjustada kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, peavalu või punetus või näo punetus. Muud alkoholi sisaldavad preparaadid (nt eliksiiride, köha siirupid, ravitoonikud) võivad samuti põhjustada probleeme. Need probleemid võivad kesta vähemalt üks päev pärast te lõpetate metronidasooli. See ravim võib põhjustada ka alkohoolseid jooke maitsta erinevaid. Sa ei tohi juua alkohoolseid jooke või võtta muid alkoholi sisaldavaid valmistisi, kui te kasutate seda ravimit ja vähemalt 3 päeva möödumisel selle.

Kui teil on trihhomonoos: Kasutades seda ravimit raseduse ajal (eriti esimesel 3 raseduskuul) võib loodet kahjustada. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui te kasutate seda ravimit trihhomonoos (infektsioon suguelundid meestel või naistel), võib arst ravida oma seksuaalpartnerist samal ajal teid ravitakse, isegi kui ta ei ole sümptomeid. Samuti võib olla soovitav kasutada kondoomi (kummi) suguühte ajal. Need meetmed aitavad hoida teid saada nakkuse uuesti oma partner. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on pearinglus, probleeme lihaste kontrolli või koordineerimine, värisemine või ebakindel kõnnak, ebaselge kõne või probleeme rääkides. Need võivad olla sümptomid tõsine aju seisund, mida nimetatakse entsefalopaatia.

Flagyl ER kõrvaltoimed

Flagyl ER (metronidasool)

Helistage oma arstile kohe, kui teil on segasus, uimasus, palavik, üldine halb haigus, peavalu, isutus, iiveldus, kaelakangestusega või tagasi või oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse aseptilise meningiidi.

Metronidasool võib põhjustada suukuivust, ebameeldiv või teravad metalli maitse ning muutus maitsetundlikkus. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutada sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suus on jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bakteriaalne vaginiit metronidasooli, klindamütsiin Cleocin, tinidasooli

STD profülaktika doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Zithromax, Flagyl tseftriaksoonilahuseid

Balantidium coli metronidasooli, Flagyl, Flagyl IV jodokvinool

Dientamoeba fragilis metronidasooli, Flagyl, paromomütsiin, Flagyl IV jodokvinool