fibrinogeen (intravenoosselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui olete selle ravimi saamist veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on lööve, naha sügelemine, neelamisraskused, pearinglus, kiire pulss, peapööritus või minestamine, rahutus, hingamisraskused, turse näo, käte, keele või kurgu või valu rinnus pärast saate ravimit.

See ravim võib suurendada oma võimalusi võttes vere hüübimise probleemid. Rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tugev peavalu, nägemis- või kõnes, valu rinnus, õhupuudus, või tuimus või nõrkus, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.