fetzima tiitrimispakendina

Antidepressandid võivad suurendada suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel, kuid see risk ei täheldatud patsientidel, vanemad kui 24 aastat ja risk vähenes patsientidel 65 aastased või vanemad. Hoolikalt jälgida igas vanuses patsientide kliinilise halvenemise ja suitsidaalsete mõtete ja käitumise. Pole lubatud kasutada lastel.

Kasutab Fetzima tiitrimispakendina

Therapeutic Klass: Antidepressant

Farmakoloogilise Klass: serotoniini / noradrenaliini tagasihaarde inhibiitor

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Levomilnacipran ei ole heaks kiidetud kasutamiseks lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga levomilnacipran eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse saanud patsientide levomilnacipran.

Enne Kasutades Fetzima tiitrimispakendina

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad levomilnacipran. See ei pruugi olla omased Fetzima tiitrimispakendina. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi, et saada teie seisundist nii palju kui võimalik. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke seda ravimit koos toiduga või ilma, ja samal ajal iga päev.

Neelake pikatoimelist kapsel tervikuna. Ärge avage, purustage ega närige.

Ärge võtke pikatoimelist kapsel koos alkoholiga. See võib põhjustada kapsli sisu võib eralduda liiga vara.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine levomilnacipran

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult.

Ärge võtke levomilnacipran koos monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®], tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge alustage levomilnacipran ajal 2 nädalat pärast te lõpetate MAO inhibiitor. Oota 1 nädal pärast ravi lõpetamist levomilnacipran enne kui hakkate MAO inhibiitor. Kui te võtate neid koos või ei oota õiget aega, siis võib tekkida segadus, ärevus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Levomilnacipran võivad mõned teismeliste ja noorte täiskasvanute tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Mõned inimesed võivad olla unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile. Las arst teadma, kui teil või kellelgi teie perekonnast on bipolaarne häire (maniakaal-depressiivse) või on üritanud enesetappu.

Levomilnacipran võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui koos mõningate teiste ravimitega. Ärge kasutage levomilnacipran koos buspirooniga (Buspar®), fentanüül (Abstral®, Duragesic®), linesoliidravi (Zyvox®), liitium (Eskalith®, Lithobid®), metüleensinisest süsti, trüptofaan, naistepuna või mõne valu või migreeni ravimid (nt rizatriptaani sumatriptaan, tramadool, Frova®, Imitrex®, Maxalt®, Relpax®, Ultram®, Zomig®). Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtate teisi ravimeid levomilnacipran.

See ravim võib suurendada oma riski verejooksu probleeme. Veenduge, et teie arst teaks, kui te võtate teisi ravimeid, mis vedeldavad verd, nagu aspiriin, mittesteroidsed põletikuvastased ained, mida nimetatakse ka mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (nt diklofenak, ibuprofeen, naprokseen, Advil®, Aleve®, Celebrex®, Voltaren®) või varfariini (Coumadin®, Jantoven®).

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täiesti vähendada võimalust ärajätunähtude. Mõned näited ärajäämanähud agitatsioon, hingamisprobleemid, valu rinnus, segasus, kõhulahtisus, pearinglus või peapööritus, kiire pulss, peavalu, suurenenud higistamine, lihasvalu, iiveldus, rahutus, nohu, unehäired, värinad või värisemine, ebatavaline väsimus või nõrkus, nägemishäired või oksendamine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fetzima tiitrimispakendina

See ravim võib põhjustada hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres). See on sagedamini eakatel patsientidel, kes võtavad diureetikum ravimid, või need, kellel on vähem vedelikku organismis tõttu raske kõhulahtisus või oksendamine. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on segaduses, peavalu, mäluhäireid, keskendumisraskused, nõrkus või tunnevad ebakindlust seismisel.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Fetzima tiitrimispakendina kõrvaltoimed

levomilnacipran

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Depressiooniga trasodoonil, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutriin, fluoksetiin, estsitalopraami, bupropioon, venlafaksiin, Abilify

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutriin, Celexa, alprasolaami, amitriptüliin

 või minna liituda levomilnacipran tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.