fetaalalkoholisündroomi teste ja diagnoosimine

Kui sa aru aeg ja kogus alkoholi tarbimine, oma günekoloog või muu tervishoiuteenuse osutaja võib aidata määrata riski fetaalalkoholisündroomi. Kuigi arstid ei saa diagnoosida fetaalalkoholisündroomi enne lapse sündi, nad saavad hinnata tervise ema ja lapse raseduse ajal.

Teie lapse arst saab vaadata nähtude ja sümptomite fetaalalkoholisündroomi oma lapse esimestel nädalatel, kuudel ja aastatel elu. Varane diagnoos ja teenuste osutamise aitab parandada oma lapse võimet toimida.

Loote alkoholist häired

Diagnoosimiseks fetaalalkoholisündroomi nõuab teadmisi ja põhjalikku hindamist. Diagnoosi, arstid hinnata

Arst võib ka hinnata

Paljud funktsioonid täheldatud fetaalalkoholisündroomi esineda ka normaalne, tervete laste või lastel teised haigused. Kui fetaalalkoholisündroomi kahtlustatakse, teie lastearst võib viidata oma last pediaatrite, neuroloog või teise eksperdi eriväljaõppe fetaalalkoholisündroomi hindamise ja välistada teiste haiguste sarnase märke ja sümptomeid.

Vahemikus tagajärgi alkoholi tarbimist raseduse ajal ühiselt nimetatakse loote alkoholist häired, sest mitte kõik märgid ja sümptomid esinevad kõik lapsed häire. See valik hõlmab

Kui üks laps perekonnas diagnoositakse fetaalalkoholisündroomi, see võib olla oluline hinnata tema õdesid-vendi teha kindlaks, kas neil on ka fetaalalkoholisündroomi, kui ema jõi alkoholi nendel rasedust.