feraheme

Fatal ja tõsised ülitundlikkusreaktsioonid, sh anafülaksia, on teatatud ferumoxytol ja on esinenud patsientidel, kes on eelnevalt talutav ravim. Sümptomid võivad olla hüpotensioon, minestus, unresponsiveness ja südame- ja hingamissüsteemi vahistamist. Manustada ferumoxytol tingimustes, kus personali ja ravimeetodid on kohe saadaval raviks anafülaksia ja muud ülitundlikkusreaktsioonid. Jälgige patsientide ravi ajal ja vähemalt 30 minutit pärast infusiooni sümptomite ülitundlikkusreaktsioonide, kaasa arvatud järelevalve vererõhku ja pulssi.

Kasutab Feraheme

Therapeutic Klass: parenteraalne Mineral-mikromineraal

Raud on mineraal, et keha vajab, et toota punaseid vereliblesid. Kui keha ei saa piisavalt rauda, ​​et see ei too arvu normaalset vere punaliblede vaja, et hoida teid hea tervise juures. Seda seisundit nimetatakse rauapuudus (raua puudus) või rauavaegusaneemia.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ferumoxytol süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ferumoxytol süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide ferumoxytol süstimist.

Enne Kasutades Feraheme

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid. Teise annuse antakse 3-8 päeva pärast esimest annust.

See ravim on kaasas patsiendi pakendi infolehte. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, peapööritus, pearinglus või minestamine, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saate seda ravimit.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist äkki. Need sümptomid on tõenäolisem, kui te alustate selle ravimi kasutamist, või kui annust suurendada.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned katsed (nt magnetresonantstomograafia või MRI) võib mõjutada selle ravimi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Õige kasutamine Feraheme

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Rauavaegusaneemia raudsulfaat, Ferion’i, Feosol Original, Injectafer, raud sahharoos, Ferrex-150, Infed, Niferex

Aneemia kroonilise neerupuudulikkusega raudsulfaat, Procrit, Epogen Aranesp’i alfaepoetiini, Feosol Original, darbepoetiin alfa, Infed, Ferrlecit

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Feraheme

Feraheme kõrvaltoimed

Feraheme (ferumoxytol)