fenofibraati (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, või ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Lisaks sellele meditsiinis, võib arst muuta oma dieeti, et üks, mis on madala rasva-, suhkru- ja kolesteroolitaset. Järgige hoolikalt arsti, et mingit erilist dieeti.

Seda ravimit võetakse tavaliselt üks kord päevas. Võtke ravimit iga päev samal ajal säilitada ravimit mõjus.

Fenoglide®, Lipofen®, Lofibra ™ ja Tricor® tuleb võtta koos toiduga. Antara® ja Triglide® võib võtta koos toiduga või ilma.

Swallow Antara® kapslid, Tricor® tablette või Triglide® tabletid tervelt. Ärge avage, purustage, närige või lahustada neid. Ärge võtke murdnud Triglide® tabletid.

ladustamine

Kui te kasutate kolestüramiin coleselevam või colestipol, peate te võtma Triglide® vähemalt 1 tund enne või 4 kuni 6 tundi pärast neid ravimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoia Triglide® tabletti originaalpakendis. Kaitsta kuumuse, valguse ja niiskuse eest.