feksofenadiin

Therapeutic Klass: Hingamisteede Agent

Kasutab feksofenadiin

Farmakoloogilise Klass: Antihistamiinikumi, Vähem rahustid

Keemiline Klass: Butürofenoonirea

Antihistamiinid töötada takistades aine mõju histamiini, mis toodetakse organismis. Histamiin võib põhjustada sügelust, aevastamist, nohu ja vesised silmad. Ka mõned inimesed histamiini saab sulgeda bronhide (Õhuliikumisavasid kopsud) ja teeb hingamise raskeks. Histamiin võib põhjustada ka mõned inimesed on nahalööve, raske nahasügelus.

feksofenadiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Feksofenadiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon feksofenadiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades feksofenadiin

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju feksofenadiin lastel vanuses alla 6 kuu vanused. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Ära anna köha ja külm meditsiin beebi või lapse 4-aastaseks saamiseni. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga feksofenadiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse saanud patsientide feksofenadiin.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate feksofenadiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades feksofenadiini ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades feksofenadiin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades feksofenadiini koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate feksofenadiin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise feksofenadiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Alati tuleb võtta feksofenadiin veega. Ärge võtke seda mahla nagu greip, apelsin, või õunamahla.

Te ei tohi võtta antatsiide, mis sisaldavad alumiiniumi või magneesiumhüdroksiidi 15 minuti jooksul, võttes feksofenadiin. Kui te ei ole kindel, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

Patsientidel, kasutades suulise murendab tablettide kujul feksofenadiini

Raputa vedelat ravimit hästi enne kasutamist. Mõõda vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi.

Annus feksofenadiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid feksofenadiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse feksofenadiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine feksofenadiini

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi oma annus ja aidata vähendada kõrvaltoimeid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal feksofenadiin

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Urtikaaria prometasiin, Zyrtec, loratadiini Benadryl tsetirisiin, Claritine, difenhüdramiin, Phenergan, doxepin, Allegra, kloorfeniramiin, levotsetirisiinil

feksofenadiin kõrvaltoimed

feksofenadiin

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase, Benadryl montelukasti tsetirisiin, Singulair, triamsinolooni nina