Feed ise: tervislikke harjumusi

Igaüks saab kaalust alla võtta. Miljardi dollari küsimus on, kuidas sa shed need naela ja neid kaotada igaveseks? Kas see on õnn, või on see midagi, mida me kõik saame teha ka?

Proovi saada kombeks neid 10 strateegiad

Harjumus nr 1: süüa madala rasvasisaldusega, kõrge carb dieeti.

Riiklik Kaal kontrolli registri (NWCR) on jälginud tuhandeid “edukas kaotajad”, kes on kaotanud keskmiselt 66 naela ja hoida ära rohkem kui viis aastat.

Vähem kui 1% NWCR edukas kaotajad sõid madala carb dieetide kehakaalu hooldus. Enamik sõid madala rasvasisaldusega, kõrge carb viis säilitada oma kaalulangus, sealhulgas kõrgema kiu süsivesikuid, nagu täisteratooted, oad, puuviljad ja köögiviljad, isegi kui nad kaotasid kaalu teist tüüpi toitumine.

Üldiselt edukas kaotajad süüa umbes 56% oma kaloreid süsivesikuid, 19% valku ja 25% rasva. Umbes 25% kaloreid rasvast, sa sööd piisavalt rasva (tervislikum monoküllastumata rasvad, nagu oliiviõli ja rapsi õli, omega-3 rasvhappeid kalast, ja mõned kasulikud polüküllastumata rasvade leida mutrid ja muud taimset toitu) peavad olema täidetud ilma söövad liiga palju rasva.

Harjumus nr 2: Söö hommikusööki iga päev.

Edukad kaotajad kunagi jätke hommikusööki. Hüppamine sööki üldiselt ei ole hea mõte, sest see tähendab, et sa nälga hiljem. Kui sa selle näljane, siis on tõenäolisem, et söövad.

Harjumus nr 3: süüa viis väikest einet kogu päeva.

Harjumus nr 4: Ei piira toidud.

Olles liiga ranged saab teha on raske jääda tervisliku toitumise kava. Sundides ennast loobuma teatud toitude täielikult võib kaasa tuua bingeing, mis käivitab süüdi tundeid ja massiivi potentsiaali korrastamata toitumisharjumusi.

Harjumus nr 5: söanda suhkru ja lauale kiudaineid.

Vältida rafineeritud ja töödeldud süsivesikuid nagu saia, küpsiseid ja laastud, ja süüa palju täisteratooteid ja kiudaineid täis puu-ja köögivilju, mis aitavad teil tunda vanutaja vähem kaloreid. Ärge unustage juua palju vett ka!

Harjumus nr 6: Harjutus, kasutamise, kasutamise.

Paljud NWCR osalejad kasutavad umbes tund päevas – põletavad umbes 2700 kalorit nädalas. Ära lase “tund päevas” hirmutada. Paljud edukad kaotajad kasutada paar minutit korraga kogu päeva, ja kõndimine on nende esmane ülesanne. Ja vastavalt Consumer Reports uuring 32000 dieedipidajad, 80% edukatest dieedipidajad, kes püüdis teostada vähemalt kolm korda nädalas hindas seda, kui nende nr 1 dieediga strateegia. Kuigi kõndides oli kõige populaarsem vormi kasutamise, ligi 30% ka tõsta kaalu suurendada kalorite põletamine lihasmassi.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp