Fall Fitness Plan: Get Out & Exercise

Crisp sügisel ilm on tehtud füüsilise aktiivsuse – kõndimist, jooksmist, jalgrattasõit, ujumine on kõik aus mäng. Nad suurepärased vormid aeroobsed harjutused, mis tähendab, et nad annavad südames hea treening. Isegi siis, kui elu on ultra-ärev, on oluline planeerida teostamise.

Pea treeningut kott oma laua: tossud, jõusaali riideid, põhiline grooming tööriistad. Baby purgis aitavad teil puhastada kiiresti, et sa ei pea dušši; Paki lõunasööki nii et sa ei pea ootama toitu read; Pea väike pre-workout suupisteid käsi, nagu mandlid, pähklid, string juust, kodujuust, kaerahelbed – nii nälga ei aeglane sind.

Harjutus aitab kontrollida vererõhku ja see aitab oma südame funktsiooni optimaalselt, kui sa oled alla vaimne stress, vastavalt Duke University Medical Center uuring. Täiendav kasu regulaarne aeroobne treening: kaalukaotus, parem südame-veresoonkonna seisundit, langetada südame löögisagedus, tervislikumaks veresooned ja parem pumpamiseks südame.

Jooksja kõrge on reaalne, näitavad uuringud. Treeningu ajal on aju toodab endorfiine – looduslikud kemikaalid sarnane morfiini, mis põhjustavad õnnetunnet. Maksimaalse endorfiini kasu saada vähemalt 30 minutit aeroobsed harjutused kolm kuni neli korda nädalas, nõustab nõukogu Exercise.

Jooga ja tai chi aitab lõõgastuda. Kuigi nad ei tooda olulist endorfiini vabastamist, ajatu tavade suurendada tugevust, paindlikkust ja tasakaalu kontrolli. Sest need hõlmavad sügav hingamine ja rahustav harjutusi, aitavad nad ka levitava stress.

Kui teie ajakava on tihe, proovige 30-minutilise lõunapausi treening. Te kaotate stress ja ärevus – ja saada tõuke energia. Astudes töölt eemal aitab selge meelt, aitab suunata ka. Sul on rahulikum, tootlikumaks.

Ringtreeningut on suurepärane 30-minutilise treeningu. Kui jõusaali ei ole lähedal, jalutage. Kõnni pool tundi iga päev, ja võite kaotada 10 £ aastas – kui teil hoida oma toitumist tervislik. Veel mõned nõuanded

Nagu me pea pühade need treeningud on eriti oluline. Lihtsalt ei vaevake kasutamise. Vaid veidi planeerimist, teostamist tuleb kõrvaldada stressi!

Allikad: nõukogu Harjutus: “Harjutus aitab Heart stressist.” Motiiv: “4 Stress lõhkemiseni Moves saate teha avatud” ja “30-minutilise lõunaaeg treeningu.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …