Fall Ennetusstrateegiad

Falls ei ole hea kellelegi. Aga see on ekstra oluline vältida õnnetusi, kui teil on osteoporoos või kui sul madal luutihedus, mida nimetatakse ka osteopeenia. Kuna teie luud on nõrgemad, kukub võib põhjustada nende murda lihtsam.

Millist D-vitamiini on parim; Soovitatav vormis D-vitamiini on vitamiin D3 või kolekaltsiferool. See on füüsiline vorm D-vitamiini, et keha teeb päikesevalguse eest. Toidulisandid on valmistatud rasva lambavillast; Kuid kliinilises uuringus teatas 2008. aastal ettepaneku, et vitamiin D2 töötab samuti D3-vitamiini; Paljud toidulisandid sisaldavad vitamiini D vitamiini D2 või kaltsiferool. See saadud kiiritatud seen. Kuna see ei ole vorm D-vitamiini looduslikult teie organismi poolt, …

Umbes pool kukkumiste juhtub kodus. Kuid ohud, mis põhjustavad neid on lihtne märgata ja parandada.

1. Puhasta oma kõnniteed ja trepid. Kingad, raamatud ja madala dekoratiivesemeid (nt vaase ja korvid) on näited asju, mida võiks komistada.

2. Kasutage liimiga, et hoida oma vaibad maha. Soovi korral saab vabaneda väike visata vaibad, mis võib libiseda lihtsalt ja põhjustada langema.

3. Pane libisemisvastased matid põhjas oma vanni või põrandale oma dušš. Märg pinnad on alati ohtlik.

4. Pange käsipuud oma trepid, ja neid kasutada. Võid olla Käsipuud panna oma dušinurk ja kõrval oma WC.

5. Veenduge, et teie maja on hästi valgustatud. Tuled põlema, kui te kavatsete olla ruumis või promenaadile – isegi kui sa läbib. Hoia taskulamp koos uute akude lähedal oma voodi ka.

6. Hoia, mida te kasutate sageli (nagu keetmine tarned) on madal, lihtsalt ligipääsetavates kohtades. Võttes jõuda kõrgeid kohti või kasutada väljaheites tõstab oma tõenäosus langeda.

7. Ära jalutada sussid, sukad või sokid. Ära käi paljajalu kas, kui võimalik. Selle asemel, kanda madala kontsaga kingad kummist tallad. Need võib hoida sind libisemist õlilaik pinnad nagu kivi ja puitpõrandad.

8. Kanda mugavad kingad. Jällegi, veenduge, et nad on kummist tallad. Nad annavad teile veojõu ja teeb teid vähem tõenäoline, et libiseks õlilaik pinnad.

9. Kui kõnnitee on märg või see võib olla jäine, kõndida murul. Isegi kui sa ei ole kindel, ei võta võimalus.