factrel

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab Factrel

Farmakoloogilise Klass: Gonadotropin vabastav hormoon agonist

Gonadoreliin kasutatakse katse, kui hästi hüpotalamuse ja ajuripats töötavad. Seda kasutatakse ka ovulatsiooni (vabanemist munaraku munasarjast) naistel, kellel ei ole regulaarne ovulatsiooni ja menstruatsiooni, sest hüpotalamuse alatalitlus ei vabasta piisavalt GnRH.

Gonadoreliini võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see ei ole spetsiaalselt lisatud ravimi märgistust, gonadoreliin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Gonadoreliin, kasutati katse, on uuritud ainult laste 12-aastased ja vanemad. Ravim ei põhjustanud erinevad kõrvaltoimeid või probleemid laste 12-aastased ja vanemad kui ta seda teeb täiskasvanud. Lapsed kuni 12-aastased ei tohi olla tundlikud mõju gonadoreliin. Väikelapsed võivad olla väga tundlikud mõju gonadoreliini ja kasutamiseks imikutel ei soovitata.

Enne Kasutades Factrel

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kui sul on katse teha gonadoreliin, ühe või mitme proovi oma verd võetakse. Siis gonadoreliin on antud intravenoosse (veeni) või nahaaluse (naha alla) süsti. Korrapäraste korda pärast ravimit antakse, rohkem verd proove võetakse. Siis testi tulemused uuritakse.

Mõned ravimid süstitav või süstimise teel pump võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, veendumaks, et mõista ja järgige hoolikalt arsti juhiseid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Sest Lutrepulse pumpamiskulude On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab arstil näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

Kui kasutate gonadoreliin, et aidata teil rasestuda, jälgida tähelepanelikult oma arsti nõuandeid parim aeg olla seksuaalvahekorras. Arst aitab teil otsustada, kui neil seksuaalvahekorda ei põhjustada raseduse kaksikud või kolmikud.

Rääkige oma arstile, kui te kahtlustate rase.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Factrel

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Amenorröa progesterooni, Depo-Provera, medroksüprogesteroon, Provera, noretindroon, Prometrium, Camila, Jolivette, Endometrin, Ortho Micronor, Aygestin, Depo-Provera Rasestumisvastane

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Factrel

Gonadotropin Puudus gonadoreliin

 või minna liituda Factrel tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Factrel kõrvaltoimed

Factrel (gonadoreliin)