eylea

Therapeutic Klass: Silmad Agent

Kasutab Eylea

Aflibercept süstimiseks ravimiseks kasutatakse ka makulaarödeemi pärast võrkkesta veeni oklusioon. Seda kasutatakse ka diabeetilise makulaödeemi (DME) ja diabeetiline retinopaatia patsientidel DME. Maakulas turse turse silma tagaosas ja võib põhjustada nägemise kaotust. Võrkkesta sulgus on ummistus veresoonte silma. Turse võib tekkida siis, kui veresoon on blokeeritud.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju aflibercept süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga aflibercept süsti eakatel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Eylea

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Silma arst teile seda ravimit nagu lastud silma.

Teie silma arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimese paari päeva pärast saate seda ravimit.

Tõsiselt silma võib tekkida probleeme see ravim. Pöörduge silmaarsti kohe, kui teie silmade muutub punaseks, valgus- või valus, või siis, kui sa näed vilgub või sädemete valgust, on nägemishäired, ega tunne suurenenud silmasisene rõhk mitu päeva pärast süstimist.

See ravim võib suurendada trombide tekke riski. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikate hingamisraskused, raske, ootamatu peavalu, ebaselge kõne, äkiline koordineerimine, nõrkus või tuimus oma käe või jala või nägemishäired.

See ravim võib põhjustada ajutist nägemise hägustumine. Vältida sõidu masinatega, või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Maakula degeneratsiooni Lucentisega, Ranibizumabi oftalmoloogilised, aflibercept oftalmoloogilised, Pegaptaniibi oftalmoloogilised, verteporfiinist, Visudyne’t

Diabeetilise maakula turse deksametasooni oftalmoloogilised, Lucentisega, fluosinoloon oftalmoloogilised, Ranibizumabi oftalmoloogilised, aflibercept oftalmoloogilised, Ozurdex

Õige kasutamine Eylea

Maakula turse deksametasooni oftalmoloogilised, Lucentisega, fluosinoloon oftalmoloogilised, Maxidex, Ranibizumabi oftalmoloogilised, aflibercept oftalmoloogilised

Diabeetiline retinopaatia Lucentisega, Ranibizumabi oftalmoloogilised, aflibercept oftalmoloogilised

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Eylea

Eylea kõrvaltoimed

Eylea (aflibercept oftalmoloogilised)