Extreme söömine: 5 Enamik nuumamine Foods

7-naela burrito. Burger pakitud rohkem kaloreid kui enamik inimesi on vaja kahe päeva pärast. Sügav praetud banana split. Need on ühed uskumatult nuumamise toidud, mis on köitis inimeste.

Näitab nagu Man v. Toidu Travel Channel toonud esile sport äärmise söömine. 72-unts pihvi Big Texan Steak Ranch Amarillo, Texas, ja restoranides nagu Heart Attack Grill Dallas ja Mel Riik CafÃin Tomball, Texas, on saanud kurikuulsaks oma tohutu portsjonit. Kliendid jahitavad meedia tähelepanu, idee saada oma nime “sein kuulsust,” tasuta süüa ja T-särgid, või lihtsalt praalimine õigusi.

Restoran toiduained on hullemaks, “ütleb Jayne Hurley, RD, kõrgemate toitumisspetsialisti jaoks valvekoer grupp Center for Science in avalik huvi.” Nad lähevad katki, ja ma ei usu, et see on nii halb, kui see ei hakka .

Viisteist aastat tagasi, kui ma hakkas hindamiseks restoranis toitu, olin puhutud kaugusel 1500 kalorit portsjon fettuccine Alfredo. Aga nüüd kulub 2000-3000 kalorit pöörata oma pead.

Millised on mõned halvim neist super nuumamise toidud? Dieettooted Association eestkõnelejaid Marisa Moore ja Lona Sandöni aitas arvutada ligikaudne kaloreid mõned neist Supersized nõud tulla nimekirja viiest kõige hullem toidud oma dieeti. (Lugedes seda nimekirja, pea meeles, et enamik täiskasvanuid on vaja vähem kui 2000 kalorit päevas.)

1. Mel Riik CafÃin Texas müüb Mega Mel Burger 1,5 naela hakkliha, nael peekon, 1/4 naela juustu, salat, tomatid, hapukurk ja kakuke. See kaalub hinnanguliselt 4556 kalorit.

2. Fifth Third, väike-liiga pesapalli park Comstocki Park, Mich., Pakub Fifth Third Burger, mis on kokku hinnanguliselt 4800 kalorit. $ 20 burger omadusi viie veiseliha lippudega, viis viilu juustu, peaaegu tassi tšilli, palju salsa ja maisikrõpse kuhjatakse 8-tollise kakuke nii kolossaalne see oli Objekte Food Network populaarne näidata kääreetön.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp