Extraneal

Vale tõusu glükoosisisaldus on toimunud, sh kuni 2 nädalat pärast ravi lõpetamist, sest ikodekstriiniga peritoneaaldialüüsilahusele häirib glükoosdehüdrogenaas- pürrolokinoliin (GDH-PQQ), glükoos-värv-oksidoreduktasi (GDO) ja glükoosdehüdrogenaas- flaviinadeniindinukleotiid ( GDH-FAD) põhised glükoositaseme tõttu juuresolekul maltoos. Kasutage ainult glükoosi-spetsiifilise monitorid ja testribasid kasutavatel patsientidel ikodekstriiniga peritoneaaldialüüsilahusele.

Kasutab Extraneal

Therapeutic Klass: dialüüsilahusele

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ikodekstriiniga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Ikodekstriin eakatele.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Extraneal

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ikodekstriin peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Arst otsustab, kui palju lahuse pead ja öelda, kui tihti tuleks seda kasutada. See lahendus on antud läbi spetsiaalse toru nimetatakse kateeter. Kateetri pannakse kõhus ajal alaealine operatsioon.

Teie arst, õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja õpetab teile peritoneaaldialüüsi ja kuidas see toimib. Veenduge, et kõik juhised enne teeme protsess ise. Järgige kõiki protsessi etappe täpselt nii, nagu sa olid koolitatud tegema.

See lahendus on ainult ühte liiki vedelikku, et te kasutate ajal peritoneaaldialüüsi. See lahendus on pika seisuaeg vahetus peritoneaaldialüüsi. Pikk seisuaeg vahetus kestab kauem kui 8 tundi. Sul on muid vedelikke jooksul kasutada teiste vahetust. Te ei tohiks kasutada seda lahendust rohkem kui üks kord 24 tunni jooksul, välja arvatud juhul, kui arst on määranud.

Kasutada

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teil mõõta oma veresuhkru taset, see lahendus võib põhjustada vale kõrge veresuhkru näidud teatud liiki monitorid ja testribasid. Sa pead kasutama ainult glükoosist konkreetse monitori ja testribasid. Küsige oma arsti või õde, et aidata teil valida õige monitor ja testribasid. Teie hooldaja on võimalik soovitada kannad rahakotikaardi selgitades oma vajadust teatud liiki monitor ja testribasid.

Ikodekstriin võivad põhjustada nakkushaigust kõhuõõnde nimetatakse peritoniit. See on tavaline peritoneaaldialüüsipatsientidele. Rääkige oma arstile, kui teil on valu, punetus, palavik või hägune Väljavooluvedelikku.

Õige kasutamine Extraneal

Ikodekstriin võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on kobrutamisega või punane nahalööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

On oluline, et teil jälgida, kui palju vedelikku on teie keha kogu aeg. Küsige oma tervise hooldaja, kuidas seda teha, ja mida teha, kui teil on liiga palju või liiga vähe vedelikku. Üks võimalus jälgida, kui palju vedelikku on kehas on kaaluda ennast tihti ja numbri üles kirjutada.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Ikodekstriin võib eemaldada mõned ravimid oma keha, nii et arst võib muuta teiste ravimite annuseid. Ärge muutke annust mõni teie muid ravimeid, kui arst on määranud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Extraneal

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Extraneal kõrvaltoimed

Extraneal (LPV lahendus)