exparel

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Kasutab Exparel

Keemiline Klass: Amino Amiid

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju bupivakaiinil liposoomsete süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga bupivakaiinil liposoomsete süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on neeru- või maksahaigus, mis võib nõuda ettevaatlik patsientide puhul, kes saavad bupivakaiinil liposoomsete süsti.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Exparel

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Seda ravimit antakse nõela kaudu ja süstitakse koe kirurgiline koduleheküljel (näiteks suu).

Seda ravimit põhjustada tuimust ainult selle alaga, kus seda süstitakse. Sul võib tekkida ajutine kaotuse tunne või üleviimiseks süstida piirkonda. Seda tüüpi nüristava protseduuri nimetatakse kohalik tuimestus. See ei ole mõeldud põhjustada uinuda või teadvuseta.

Bupivakaiinil liposoomsete süsti (Exparel ™) töötab erinevalt kui teised Bupivakaiinvesinikkloriidi, isegi samas annuses. Sa ei tohiks saada teist tüüpi bupivakaiinil süsti esimese 4 päeva (96 tundi) pärast süstimist Exparel ™.

Arst kontrollib teid tähelepanelikult pärast saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on järgmised sümptomid selle ravimiga: ärevus, ähmane nägemine, depressioon, unisus, peapööritus, iiveldus või oksendamine; tuimus ja kihelus või huulte; rahutus; kohin kõrvus; kõnehäiretes või värinad.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, palavik, suurenenud higistamine, peapööritus või minestamine; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või kurgu pärast seda ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine Exparel

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin, diklofenak, Norco, fentanüül, CelebrexR, morfiin, Vicodin, Voltaren, lidokaiini paikseks, Dilaudid difeenhüdramiini paikseks, OxyContin, Paratsetamool

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Exparel

Exparel kõrvaltoimed

Exparel (bupivakaiinil liposoomsete)