exalgo: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Exalgo?

Exalgo pikatoimelist tablette kasutatakse mõõduka kuni raske valu.

Exalgo laiendatud vabastavad tabletid on umbes-the-clock mõõduka kuni tugeva valu. Ei ole ette nähtud kasutamiseks vastavalt vajadusele aluseks valu.

Exalgo võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Exalgo võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ära kasuta hüdromorfooni suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Ärge purustage, murdke või avada pikatoimelist pill. Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Hüdromorfoonvesinikkloriid võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke Exalgo täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Ei jaga seda ravimit koos teise inimesega. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase. Exalgo võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte vastsündinud.

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud hüdromorfoon-.

Enne Exalgo

Te ei tohi võtta Exalgo kui teil on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon hüdromorfoon või muu uimastava toimega ravimid, või kui teil on

raskekujulise astma või hingamisprobleemid

ummistus oma maos või sooltes; või

soolesulgus nimetatakse paralüütiileus.

Ärge kasutage Exalgo kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Mõned ravimid võivad suhelda hüdromorfoon- ja põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom. Ole et teie arst teaks, kui te võtate ravimeid depressiooni, vaimuhaigusi, Parkinsoni tõbi, migreeni, rasked infektsioonid, või ennetada iiveldust ja oksendamist. Küsige oma arstilt enne muudatuste tegemist, kuidas või kui te võtate oma ravimeid.

Sa ei pruugi olla võimalik võtta Exalgo Kui te ei ole juba ravitakse sarnase opioid (narkootilised) valuvaigistid ja taluvad seda. Rääkige oma arstiga, kui te ei ole kindel, et on opioid-tolerantne.

Hüdromorfoonvesinikkloriid võib olla sõltuvust tekitav. Ei jaga Exalgo teise inimesega, eriti keegi, kellel on esinenud ravimite väärkasutamise või sõltuvusega. Hoidke ravimit kohas, kus teised ei saa seda. Müük või anda ära Exalgo ühelegi teisele isikule on seadusega vastuolus.

Veendumaks Exalgo on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

mistahes hingamisraskuste või kopsuhaigus

ajalugu peatrauma, ajukasvaja või krambid

ajalugu narkomaania, alkoholism või vaimuhaigus

urineerimine probleeme

maksa- või neeruhaigus

sulfite allergia

Addisoni tõbi või muu neerupealise häired; või

probleeme oma sapipõie, kõhunäärme või kilpnäärme.

Ei ole teada, kas see ravim kahjustab sündimata last. Kui kasutate hüdromorfoon raseduse ajal, teie laps võiks saada sõltub uimasti. See võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte laps pärast sündi. Sündinud laste sõltub harjumust ravim võib vajada arstiabi mitu nädalat. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Hüdromorfoonvesinikkloriid võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate Exalgo.

Kuidas ma peaksin kasutama Exalgo?

Võtke Exalgo täpselt nii, nagu ette nähtud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Hüdromorfoonvesinikkloriid võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ära kasuta Exalgo suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Rääkige oma arstile, kui ravim tundub tööta samuti leevendab valu.

Hüdromorfoonvesinikkloriid võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke seda ravimit täpselt arsti poolt. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm.

Ärge purustage, murdke ega avada Exalgo laiendatud vabastav tablett. Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Lõpetage kõik teised ümber-the-clock narkootilisi valuvaigisteid, kui alustatakse Exalgo.

Ärge lõpetage Exalgo äkki, või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas ohutult peatada ravimi kasutamist.

Kunagi purustada või murda Exalgo tableti sisse hingata või pulber segada see vedeliku süstib veeni. See tava on lõppenud surmaga.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse.

Jälgi summa meditsiinis kasutatud iga uue pudeli. Hüdromorfoonvesinikkloriid on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, et kui keegi kasutab oma ravimit valesti või ilma retseptita.

Ärge hoidke konts Exalgo tabletid. Küsige oma apteekrilt, kust leida ravim tagasi võtma kõrvaldamise programmi. Kui puudub take-tagasi programmi, loputage võtmata jäänud tabletid WC potti. Vabanemine ravimid õhetus on soovitatav vähendada ohtu juhusliku üleannustamise surma põhjustamist. See soovitus kehtib väga väike hulk ravimeid ainult. The valitsus, mis töötab koos tootja on kindlaks teinud, see meetod olla kõige sobivam viis kõrvaldamiseks ja kõige vähem ohtu inimeste ohutuse.

Kuna Exalgo kasutatakse valu, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele. Otse tahes vahelejäänud annust, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

 Hüdromorfooni üledoos võib lõppeda surmaga, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Üleannustamise sümptomiteks võivad olla aeglane hingamine ja pulss, raske uimasus, nõrkus, külm ja niiske nahk, silmaterasid ja minestamine.

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud hüdromorfoon-. Kontrolli oma toitu ja ravimeid siltide olla kindel, et need tooted ei sisalda alkoholi.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Vältida autot juhtides ja masinatega seni, kuni sa tead, kuidas Exalgo mõjutab teid. Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumise või muu õnnetusi.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Exalgo: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

Mida tuleks vältida?

nõrk või pinnapealne hingamine

segadust, tundeid äärmuslik õnnetunne või kurbust

nõrkus või uimasus

Exalgo kõrvaltoimeid

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

viljatus, vastamata menstruatsioon

impotentsus, seksuaalelu häired, huvi kadumine seksi; või

madal kortisooli tase – iiveldus, oksendamine, isutus, pearinglus, süvenemine väsimus või nõrkus.

Pöörduge arsti poole kohe, kui teil on serotoniini sündroomi sümptomid, nagu: rahutus, hallutsinatsioonid, palavik, higistamine, külmavärinad, kiire südame löögisagedus, lihasjäikus, tõmblemine, koordinatsiooni kadumine, iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus.

Hüdromorfoonvesinikkloriid on tõenäolisem, et põhjustada hingamisprobleeme vanematel inimestel ja inimesi, kes on tõsiselt haige, alatoidetud või muul viisil nõrgestatud.

Ühine Exalgo kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu

pearinglus, uimasus

peavalu, väsimustunne

tundeid äärmuslik õnnetunne või kurbust

higistamine, kerge sügelus

suukuivus; või

punetus (soojus, punetus, värin).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtlikke tagajärgi, kui seda kasutatakse hüdromorfoon-. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu, ja mis tahes ravimi hakkate või kasutamise lõpetama.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib põhjustada ohtlikke või eluohtlikke kõrvaltoimeid. Küsige oma arstiga enne Exalgo koos Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Muud ravimid võivad üksteist hüdromorfoon-, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

7.07.2016-03-30, 10:17:22.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Millised teised ravimid mõjutavad Exalgo?

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Exalgo (hüdromorfoon)

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Krooniline valu tramadool, oksükodoon, Cymbalta, Percocet, duloksetiini, fentanüül, morfiin, Dilaudid, OxyContin, metadoon, Ultram, hüdromorfoon

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin