everoliimus

Ainult arstid immunosupressiivse ravi kogemustega ja juhtimine patsientidel tuleb ette everoliimus. Immunosupressioon suurendab vastuvõtlikkust infektsioonidele ja risk pahaloomuliste kasvajate, näiteks lümfoomi ja nahavähki. Et vältida Nefrotoksilise, doose vähendada tsüklosporiini kasutamisel kombinatsioonis everoliimusega ja jälgida tsüklosporiini everoliimus Täisvere kontsentratsioonides. Suurenenud risk neeru arteri ja veeni tromboos tulemuseks siiriku kaotust teatas esimese 30 päeva posttransplantation. Ärge kasutage südame siirdamise tõsiste infektsioonide ja suurenenud suremus esimese 3 kuu jooksul pärast transplantatsiooni täheldatud.

Kasutab everoliimus

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Everolimust töötab sekkudes vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud organismis. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka teisi kõrvaltoimeid esineb ka. See kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide (vähiravimite).

Everolimust kasutatakse ka koos teiste ravimitega alandada organismi loomulikku immuunsust patsientidel, kes saavad neerude või maksa siirdamine. Kui patsient saab elundi siirdamist, keha valgete vereliblede proovida vabaneda (lükata) siirdatud elundi. Everolimust töötab pärsivad immuunsüsteemi ja takistab valgete vereliblede alates vabanemiseks siirdatud elundi.

Enne ravi alustamist everolimusega, teie ja teie arst peaks rääkima kasu everoliimus samuti riske kasutamist.

everoliimus on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest everoliimus järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon everoliimus või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades everoliimus

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga everoliimus kui kasutatakse SEGA ajukasvaja lastel. Samas ei soovitata kasutada lastel alla 1 aasta vanustel lastel.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju everoliimus kui kasutatakse neeru, pankrease vähk (PNET) ja neerude või maksa transplantatsiooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga everoliimus eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid kõrvaltoimeid, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide everoliimus.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate Certican on eriti oluline, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades everoliimus mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades everoliimus ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades everoliimus mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades everoliimus koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate everoliimus või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise everoliimus. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke everoliimus täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Kui teil on neeru- või maksa siirdamist, mida oleks võinud võtta everoliimus jaoks oma ülejäänud elu äratõukereaktsiooni vältimiseks orel. Ärge muutke annust ega lõpetage everoliimus kontrollimata kõigepealt oma arstiga.

everoliimus kaasas pakendi infoleht. Loe info hoolikalt ja veenduge, et saate aru, et enne everoliimus. Kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti poole.

Võtke everoliimus samamoodi iga päev. See tähendab, võtab ta samal ajal ja seda pidevalt, kas koos toiduga või ilma.

Neelake regulaarne tablett tervelt koos klaasi veega. Ärge purustage, murdke või närida. Kui te kogemata murda ega purustada tableti, peske käed veega kohe.

Ärge neelake tabletti peatamise. Tuleb vees lahustunud enne ravimi võtmist. Kui teil on ettevalmistamisel suukaudne suspensioon teisele isikule kandma ühekordselt kasutatavaid kindaid.

Ärge kasutage regulaarselt tablett ja tablett peatamise koos. Kasutage ainult ühte ravimvormi everoliimus.

Õige kasutamine everoliimus

Sa ei tohi süüa greipi või juua greibimahla tarvitamisest everoliimus. Greip ja greibimahl võivad põhjustada kõrgemat everoliimus organismis. See võib põhjustada rohkem kõrvaltoimeid.

Kui teil on siirdatud neer, everoliimus antakse koos teise ravimiga, mida nimetatakse tsüklosporiin. Seda tuleb võtta samal ajal tsüklosporiin.

Kui teil on maksasiirdamist everoliimus antakse koos teise ravimiga, mida nimetatakse takroliimus. Võtke mõlemad ravimid samal ajal. Everolimust ei tohi alustada enne, kui vähemalt 30 päeva pärast maksasiirdamist.

Annus everoliimus on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste everoliimus. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse everoliimus, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse Afinitor® või Afinitor® Disperz, siis võib seda siiski võtta kuni 6 tundi pärast aega tavaliselt annuse võtma. Aga kui üle 6 tunni möödumist, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal everoliimus

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke ravimit originaalpakendis, kuni olete valmis seda kasutama. Suukaudse suspensiooni tuleb kasutada 60 minuti jooksul pärast segamist. Kui seda ei kasutata selle aja jooksul, see ära visata ja valmistada teise annuse manustamist.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et everoliimus töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades everoliimus raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast kui te kasutate everoliimus ja vähemalt 8 nädalat pärast ravi lõpetamist. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui teil on plaanis lapsi saada, rääkige oma arstiga enne everoliimus. everoliimus võib väheneda viljakuse meestel ja naistel.

everoliimus kõrvaltoimed

everoliimus

everoliimus võib põhjustada tõsiseid kopsuhaigus, mida nimetatakse noninfectious kopsupõletikku. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, külmavärinad, köha, palavik, hingeldus või hingamisraskused.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest kasutades everoliimus: agitatsioon, segasus, vähenenud uriini kogus, peapööritus, peavalu, ärrituvus, lihastõmblused, iiveldus, kehakaalu kiiret, näo, pahkluude või käte või ebatavaline väsimus või nõrkus. Need võivad olla sümptomid tõsine neeruhaigus.

Kuigi sa ravitakse everoliimus ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Everoliimus võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinide sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Everoliimus võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

everoliimus võib suurendada oma riski saada nahavähk. Kui hakata everoliimus

Zortress® võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nn angioödeem. See võib ilmneda sagedamini, kui seda kasutatakse koos teatud südamehaiguste ja vererõhu ravimid, mida nimetatakse AKE inhibiitorid (nt kaptopriilil [Capoten®], enalapriili [Vasotec®], fosinopriiliga [Monopril®], kvinapriilravi [kvinapriilravi], ramipriil [Altace® ]). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib nahalööve, sügelus, suur, lööbesarnased turse näo, silmalaugude, huulte, keele, kõri, käte, jalgade, jalad või suguelundid, hingamisraskus või rinnus ajal te kasutate everoliimus.

Kui teil on siirdatud neer, everoliimus võib suurendada oma riski võttes tromb uue neeru. See tekib tavaliselt esimese 30 päeva jooksul pärast neeru siirdamist. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tegemist vähem uriini, või kui teil on valu kubemes, alaseljas, pool või mao, tume uriin, palavik või iiveldus ja oksendamine.

everoliimus võib takistada teid tervendav õigesti vigastuste järel. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: veri, vedeliku või mäda sisselõike, sisselõike avab, ja see on punane, soe, valus, või paistes.

Kui te võtate everoliimus pärast neeru siirdamist, see võib suurendada oma risk haigestuda haruldaste ja raskete viirusnakkused, nagu polüoomiviiruselt viirusega seotud nefropaatia (PVAN), progresseeruva sclerosis leukoentsefalopaatiaks (PML) ja BK-viirusega seotud nefropaatia (BKVAN) . BK viirus võib mõjutada teie neerude tööd ja põhjustada siirdatud neeru ebaõnnestuda. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: verine uriin, vähenenud sagedust või uriini hulk, suurenenud janu, isutus, alaselja või pool valu, iiveldus, näo, sõrmed, või sääred, hingamisprobleemid, ebatavaline väsimus või nõrkus, oksendamine või kaalutõusu.

Everoliimus võib põhjustada suuõõne haavandid ja haavandid mõned patsiendid. Rääkige oma arstile, kui teil on valu, ebamugavus või avatud haavandid suus, kui te kasutate everoliimus. Te võite kasutada spetsiaalset suuvee või suu geeli ravida neid haavandid. Küsige oma arstilt, millist tüüpi tooteid kasutada.

everoliimus võib mõjutada veresuhkru taset. Pöörduge arsti poole, kui te märkate muutusi veres või uriinis suhkur testid.

Rääkige oma arstile, kui võtate kortikosteroide või muu ravimiga, mis võib nõrgestada immuunsüsteemi. See võib suurendada oma risk haigestuda raske infektsiooni.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Neuroendokriinsed kartsinoom Afinitor, lanreotiidiga, Zortress, SOMATULINE Depot, Afinitor Disperz

Neerude kartsinoom Avastin, Depo-Provera, medroksüprogesteroon, Provera, Opdivo, nivolumab

Rinnavähi metotreksaat, tamoksifeeni, anastrosooli letrosooli, Arimidexit paklitakseeli

Kõhunäärmevähi fluorouratsiili, Tarceva, Abraxanes gemtsitabiini, Gemzar’it, Afinitor