everoliimus (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Everolimust kasutatakse kaugelearenenud (hiline) neeruvähi patsientidel, kes on saanud juba teisi ravimeid, mis ei tööta hästi. Seda kasutatakse ka raviks subependümaalsed raku astrotsütomoom (SEGA; ajukasvaja), neeru- angiomyolipoma (a mittevähi- neeru kasvaja) ja arenenud (hiline) pankrease neuroendokriinse kasvajad (PNET; kõhunäärme kasvaja, mis levib närvis süsteem), mis ei tohi ravida operatsiooni. Everolimust kasutada koos eksemestaan ​​raviks arenenud (hiline) hormoonretseptor–positiivne, HER-2 negatiivse rinnavähiga postmenopausis naistel, kes on juba saanud teisi ravimeid, mis ei tööta hästi.

Everolimust töötab sekkudes vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud organismis. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka teisi kõrvaltoimeid esineb ka. See kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide (vähiravimite).

Everolimust kasutatakse ka koos teiste ravimitega alandada organismi loomulikku immuunsust patsientidel, kes saavad neerude või maksa siirdamine. Kui patsient saab elundi siirdamist, keha valgete vereliblede proovida vabaneda (lükata) siirdatud elundi. Everolimust töötab pärsivad immuunsüsteemi ja takistab valgete vereliblede alates vabanemiseks siirdatud elundi.

Enne ravi alustamist everolimusega, teie ja teie arst peaks rääkima kasu see ravim kui ka riskid kasutamist.

Tableti jaoks peatamine; Tablet

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid