evamist transdermaalne

Östrogeenid suurendavad riski endomeetriumi vähk; jälgida ebanormaalne vaginaalne verejooks. Östrogeenid või ilma progestiinid ei tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk müokardi infarkt, insult, invasiivne rinnavähk, kopsuembolid ja süvaveenide tromboos postmenopausis naistel (50-79-aastased) on teatatud. Suurenenud risk haigestuda dementsuse postmenopausis naistel 65-aastased või vanemad, on täheldatud ka. Östrogeenid või ilma progestiinid, tuleks ette väikseimaid efektiivseid annuseid ja võimalikult lühikese aja jooksul, mis on kooskõlas ravi eesmärke ja riske individuaalselt igale naisele.

Vastastamatu östrogeenid suurendavad riski endomeetriumi vähk. Lisades progestiini väheneb oht endomeetriumi hüperplaasia, mis võib olla eelkäija endomeetriumi vähk. Diagnostika meetmeid tuleks võtta, et välistada pahaloomulisus postmenopausis naistel diagnoosimata püsiv või korduv põhjusega günekoloogiline verejooks. Östrogeenid või ilma progestiinid ei tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk insuldi ja süvaveenide tromboos postmenopausis naistel (50-79-aastased), kasutades ainult östrogeeni tekkest. Suurenenud riske müokardiinfarkti, insuldi, invasiivse rinnavähi, kopsuembolid ja süvaveenide tromboos postmenopausis naistel (50-79-aastased) lehe östrogeenide kombineerida progestiinid tekkest. Suurenenud risk haigestuda dementsuse postmenopausis naistel 65-aastased või vanemad, on täheldatud ka naistel, kes said ainult östrogeeni või östrogeeni koos progestiinid. Riske tuleks eeldada, et sarnane teiste annustes, kombinatsioonid ja ravimvormid östrogeenide ja progestiinid. Östrogeenid või ilma progestiinid, tuleks ette väikseimaid efektiivseid annuseid ja võimalikult lühikese aja jooksul võimalik. Rinnaga lootustandev ja rinnanäärme masside prepubertaalse naistel ja günekomastia ja rinnanäärme masside Rasu on teatatud tahtmatute teisene kokkupuude. Patsiente tuleb rangelt kinni soovitatud kasutusjuhendiga.

Kasutab Evamist

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Östrogeeni

Östradiool on östrogeen hormoon. Hormooni plaaster, geeli ja sprei imendub läbi naha oma keha. See pärsib sümptomid, nagu tunded soojust näole, kaelale ja rinnale või äkiline tugev tunne soojust ja higistamine (kuumahood) naistel menopausi ajal.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Evamist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta östradiooli transdermaalne plaaster, geeli ja sprei ei ole näidustatud lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju östradiooli transdermaalne plaaster, geeli ja sprei ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on rinnavähk, insulti või dementsus, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega östradiooli transdermaalne plaaster, geel ja spray.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad östradiooli. See ei pruugi olla omased Evamist. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu, rinna- või tuppe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste või põletusi. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe veega.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast ravimi kasutamist.

Plaastrit kasutada

Kui soovid kasutada spray

Õige kasutamine östradiooli

Et kasutada geeli

Geel ja spray sisaldavad alkoholi ja on tuleohtlikud. Vältige seda lähedal lahtise leegiga või suitsetada.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Ärge kasutage Evamist® spray, kui see on rohkem kui 12 tundi, sest sa ei saanud oma viimast annust.

Hoidke laigud toatemperatuuril suletud anumas, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Evamist

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Vaagna eksam, rindade eksam ja mammogrammi (rindade röntgenuuring) võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude, kui arst ei ole teisiti.

On vähetõenäoline, et postmenopausis naisel võib rasestuda. Aga sa peaksid teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski võttes trombid, insult või südameinfarkt. See risk võib jätkata ka pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Teie risk nende tõsiseid probleeme on veelgi suurem, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase veres, diabeet, või kui te olete ülekaaluline või suitsu sigaretid. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib segasus, öeldes, kahekordne nägemine, peavalu, võimetus liigutada käte, jalgade või näolihaste või võimetus rääkida.

Evamist kõrvaltoimed

Evamist (östradiool)

Selle ravimi kasutamine pikema aja jooksul võib suurendada rinnavähi riski endomeetriumi vähk või emakavähk. Rääkige oma arstiga seda riski. Kui sul on veel emakas (üsa), pidage nõu oma arsti, kui te peaks kasutama ka progestiini meditsiinis. Pöörduge arsti poole, kui teil on ebatavaline veritsus tupest.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada dementsuse riski, eriti naistel 65-aastased ja vanemad.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski sapipõie haigus. Rääkige oma arstiga seda riski.

Räägi arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne igasugust operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi. Arst otsustab, kas te peate jätkama ravimi kasutamist. See ravim võib ka mõjutada tulemusi teatud meditsiinilisi analüüse.

Pöörduge arsti poole, kui tugev peavalu või äkiline nägemise kaotus või muid muutusi tekib nägemise, kui te kasutate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Kontrollige oma lapse arstile, kui teie laps hakkab olema järgmised sümptomid: tiss või rindade turse või valulikkus naistel või laienemine rinnad meestel. Teie laps võib olla kokku puutunud seda ravimit.

Ärge laske oma lemmikloomi lakkuda või puudutada arm, kus seda ravimit kanti. Väikesed lemmikloomad võivad olla tundlikud seda ravimit. Helistage oma lemmiku loomaarsti kui teie lemmikloom hakkab olema järgmised sümptomid: tiss või rindade suurenemine, turse häbeme või mingeid märke haigusest.

Ärge võtke teisi ravimeid ega juua greibimahla, kui sa seda arutama oma arstiga. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara, Vivelle-Dot, Premarin’i Tupe, Activella, Gildess Fe 20/01, Necon 1/35, Vivelle, Loestrin 24 Fe, etinüülöstradiooli / noretindroon, Minivelle , Estrogel, Jinteli, konjugeeritud östrogeenide aktuaalne, Combipatch, Menest, Ena