EUROOPA MANDRAKE: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Alraunwurzel, Mandragora, Mandragora officinarum, Mandragora vernalis, Mandragore, Mandragore officinale Mandragore des Sorcières, Mandrake, Manzana de Saatan, Racine de Sorcière, Saatana Apple.

Euroopa Mandrake on ravimtaim, mis on esitatud palju ebausk. Mõned inimesed usuvad, et see on maagiline volitused. Juur ja lehed on kasutatud meditsiinis; Inimesed võtavad Euroopa imelill raviks maohaavandid, koolikute, kõhukinnisuse, astma, heinapalavik, krambid, artriit -stiilis valu (reuma) ja läkaköha. Seda kasutatakse ka vallandada oksendamine, põhjustada unisust (rahustid), vähendada valu ja suurendada huvi seksuaalkäitumisega Euroopa Mandrake värskeid lehti ja lehtede ekstraktid viiakse otse naha raviks naha haavandid.

Euroopa Mandrake võib vähendada tegevust teatud kemikaale, mis võivad mõjutada organismi paljude, sealhulgas silmade, põie-, kopsu-, kõht, ja suu.

Piisavad tõendid, fo; Pain; Maohaavandid; Kõhukinnisus; koolikute; astma; Heina palavik; krambid; Artriit moodi valu; Läkaköha; Põhjustamine unisus (uimasus); Nahahaavandid, kui lehed või lehtede ekstrakt nahale.See; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Euroopa Mandrake nende kasutusalad.

Euroopa Mandrake on võimalik, et ohtlik ja tuleks vältida. See võib põhjustada palju kõrvaltoimeid, sealhulgas segasus, uimasus, suukuivus, südame probleemid, nägemishäired, ülekuumenemise, urineerimise probleemid ja hallutsinatsioonid. Suurtes annustes võib lõppeda surmaga; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: See on ohtlik kõigile kasutada Euroopa Mandrake, kuid inimeste järgmised tingimused on eriti tõenäoline, et kogeda kahjulikud kõrvalmõjud; Rasedus ja rinnaga -feeding: Ärge Euroopa Mandrake suu kaudu, kui te olete rase või toidate last rinnaga. See võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid; Lapsed: Ära anna Euroopa Mandrake lastele, sest nad on eriti tundlikud kahjulike kemikaalide see sisaldab; Downi sündroom: Ära anna Euroopa Mandrake et Downi sündroomiga inimestel, sest nad on eriti tundlikud kahjulike kemikaalide see sisaldab; Eakad inimesed: Ärge Euroopa Mandrake kui te olete eakas, sest teil võib olla eriti tundlikud kahjulike kemikaalide see sisaldab; Südamehaigused sealhulgas südamepuudulikkus, südame isheemiatõbi, ning kiire ja ebaregulaarne südametöö: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on üks neist tingimustest. See võib halvendada teie seisundit; Maks probleemid: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on maksahaigus. See võib halvendada teie seisundit; Neeruprobleemid: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on neeruhaigus. See võib halvendada teie seisundit; Kõrge vererõhk: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on kõrge vererõhk. See võib halvendada teie seisundit; Üle kilpnäärme: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on probleeme kilpnäärmega. See võib halvendada teie seisundit; Müasteenia: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on myasthenia gravis. See võib halvendada teie seisundit; Glaukoom: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on glaukoom. See võib halvendada teie seisundit; Spastiline paralüüs või ajukahjustuse: Ärge Euroopa Mandrake kui sul on ajukahjustus. See võib halvendada teie seisundit; Eesnäärme: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on eesnäärme. See võib halvendada teie seisundit; Kuseteede probleemid: Ärge Euroopa Mandrake kui teil on probleeme urineerimisel. See võib halvendada teie seisundit; Seedetrakti tingimustes, nagu kõrvetised või “gastroösofageaalse reflukshaiguse” (GERD), hiatal song, infektsioon, maohaavand, kõhukinnisus, ummistus, haavandiline koliit, tõsine seisund, mida nimetatakse mürgine megakolon või muud seedehäired: Ärge võtke Euroopa Mandrake, kui teil on mõni neist seisunditest. See võib halvendada teie seisundit.

Euroopa Mandrake sisaldab kemikaale, mis põhjustavad kuivatava toimega. Samuti mõjutab aju ja südame. Kuivatamine ravimeid nimetatakse antikolinergilised ravimid võivad põhjustada ka neid mõjusid. Võttes Euroopa Mandrake ja kuivatamine ravimid koos võiksid põhjustada kõrvaltoimeid, sealhulgas kuiv nahk, peapööritus, madal vererõhk, kiire pulss, ja muid tõsiseid kõrvaltoimeid; Mõned neist kuivatamist ravimite hulka atropiini, skopolamiini ja mõned ravimid, mida kasutatakse allergiate (antihistamiinikumid) ning depressioonis (antidepressandid).

Euroopa Mandrake tundub aeglustada südame. Võttes Euroopa Mandrake koos ravimitega võtta suu võib suurendada, kui palju ravimit keha neelab. Kasvav kui palju ravimit keha neelab võib suurendada mõju ja kõrvaltoimete oma ravimeid.

Sobiv annus Euroopa mandrake sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste Euroopa Mandrake. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Agri Res Svc: Dr. Duke’i phytochemical ja Etnobotaanilisteks andmebaasides. www.ars-grin.gov/duke (vaadatud 3. november 1999).

Germplasm Resources Info. www.ars-grin.gov/npgs (vaadatud 3. november 1999).

Helbling A, Branderi KA, Pichler WJ. Anafülaktiline šokk pärast subkutaanset süstimist Mandragora D3, homöopaatiline ravim. J. Allergy Clin 200; 106: 989-90.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression