ESTRING tupe

Östrogeenid suurendavad riski endomeetriumi vähk; jälgida ebanormaalne vaginaalne verejooks. Östrogeenid või ilma progestiinid ei tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk müokardi infarkt, insult, invasiivne rinnavähk, kopsuembolid ja süvaveenide tromboos postmenopausis naistel (50-79-aastased) on teatatud. Suurenenud risk haigestuda dementsuse postmenopausis naistel 65-aastased või vanemad, on täheldatud ka naistel, kes said ainult östrogeeni või östrogeeni koos progestiinid. Riske tuleks eeldada, et sarnane teiste annustes, kombinatsioonid ja ravimvormid östrogeenide ja progestiinid. Östrogeenid või ilma progestiinid, tuleks ette väikseimaid efektiivseid annuseid ja võimalikult lühikese aja jooksul võimalik.

Kasutage Vastandamata östrogeenide suurendab endomeetriumivähi riski, samas Lisaks progestiintoimeaine vähendab riski endomeetriumi hüperplaasia. Välistada pahaloomuline kasvaja, kui ebanormaalne vaginaalne verejooks areneb. Ärge kasutage östrogeeni üksi või kombinatsioonis progestiini kardiovaskulaarsete haiguste või dementsus. On suurenenud risk kardiovaskulaarsete häirete (st DVT, kopsuemboolia, insult, müokardiinfarkt) kombinatsioonravi naistel 50-aastased või vanemad, ja suurenenud risk dementsuse naistel 65 aastat või vanemad östrogeeni monoteraapiana või kombinatsioonis. Kombinatsioonravi ka suurendab riski invasiivse rinnavähi. Näevad östrogeenid või ilma progestiinid on väikseim efektiivne annus ja võimalikult lühikese aja jooksul, mis on kooskõlas riske ja ravi eesmärke.

Kasutab ESTRING

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Östrogeeni

Östradiool tuperõnga ka kasutatakse mõõduka kuni raske kuumahoogude ja muud sümptomid menopausi või väikeses koguses östrogeeni. Hormoonil vaginaalrõnga imendub läbi tupe. See pärsib sümptomid, nagu tunded soojust näole, kaelale ja rinnale või äkiline tugev tunne soojust ja higistamine (kuumahood) naistel menopausi ajal.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades ESTRING

Kasuta östradiooli tuperõngast ja tabletid ei ole näidustatud lastele.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju östradiooli tuperõngast ja tablett ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on rinnavähk, insuldi või dementsus, mis võib vajada ettevaatusega patsientidel östradiooli tuperõngast ja tabletid.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad östradiooli. See ei pruugi olla omased ESTRING. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid.

Seda ravimit võib kasutada ainult tuppe. Kasuta enne magamaminekut, kui arst on määranud.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui soovid kasutada tuperõngast

Kui soovid kasutada vaginaaltableti

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl võivad muuta selle suurust ravim, mis imendub organismis.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine östradiooli

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Wrap kasutada tuperõngast kudede ja viska see prügikasti. Mitte valada vaginaalrõnga tualetist alla.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Vaagna eksam, rindade eksam ja mammogrammi (rindade röntgenuuring) võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude, kui arst ei ole teisiti. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ESTRING

On vähetõenäoline, et postmenopausis naisel võib rasestuda. Aga sa peaksid teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamine pikema aja jooksul võib suurendada rinnavähi riski endomeetriumi vähk või emakavähk. Rääkige oma arstiga seda riski. Kui sul on veel emakas (üsa), pidage nõu oma arsti, kui te peaks kasutama ka progestiini meditsiinis. Pöörduge arsti poole, kui teie kogemused ebanormaalne vaginaalne verejooks.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada dementsuse riski, eriti naistel 65-aastased ja vanemad.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski võttes trombid, insult või südameinfarkt. See risk võib jätkata ka pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Teie risk nende tõsiseid probleeme on veelgi suurem, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase veres, diabeet, või kui te olete ülekaaluline või suitsu sigaretid. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib valu rinnus, segasus, öeldes, kahekordne nägemine, peavalu, võimetus liigutada käte, jalgade või näolihaste või võimetus rääkida.

Räägi arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne igasugust operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi. Arst otsustab, kas te peate jätkama ravimi kasutamist. See ravim võib ka mõjutada tulemusi teatud meditsiinilisi analüüse.

Pöörduge arsti poole, kui tugev peavalu või äkiline nägemise kaotus või muid muutusi tekib nägemise, kui te kasutate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Rääkige oma arstile mingeid probleeme tuppe, näiteks võttes ebatavaliselt kujuga või kitsas vagiina. Rääkige oma arstile, kui teil on probleeme oma suguelundid, kusepõis, pärasoole või vaagna piirkonnas.

ESTRING kõrvaltoimed

östradiooli

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Atroofiline vaginiit östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara

Atroopilist URETRIIT östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro

Hüpoöstrogenismi östradiooli, Premarin’i, Estrace, Climara, Vivelle-Dot, Activella