Essentsiaalne treemor Hooldamine: beetablokaatorid, Mysoline, Neurontini ja More

Kui essentsiaalse treemori (ET) segab oluliselt igapäevaseid tegevusi, pikaajalise uimastiravis vaja. Narkootikumide kõige sagedamini kasutatakse essentsiaalse treemori hulka beetablokaatorid (propranolool) ja epilepsia ravimit nimega Mysoline (primidoon). (Topiramaadi), teise ravimiga, mida kasutatakse epilepsia ja migreen, aitab mõned inimesed.

Mul oli minu esimene tõeline epilepsiahoog, kui ma olin 5 aastane. Minu ema ütleb mu silmad olid veerema ja ma vahtis välja kaugusse. Ta oli hirmunud; Mis mul on nn “petit mal” arestimiseks või “puudub” krambid. Seda nimetatakse, et kuna seal on aeglustatud teadvusel aktiivsuse mõne sekundiga. See erineb “grand mal” arestimine, kui inimestel on krambid. See, mida enamik inimesi mõtlevad, kui nad arvavad, epilepsia. Petit mal krambid ei pruugi tunduda palju, kuid see …

Teie tervishoiuteenuse osutaja määrab, milline ravi on teie jaoks parim, mis põhineb oma haiguslugu. Ravi eesmärgiks on pakkuda maksimaalset paranemist funktsioon, minimeerides samal ajal kõrvaltoimeid ravimeid te võtate.

Inimestele Kerge essentsiaalse treemori, medikamentoosne ravi ei ole tavaliselt vajalik. Tremors võib vähendanud minimeerides emotsionaalne stress ja vältides ainete, nagu kofeiin ja nikotiin, mis võib suurendada treemor. Sotsiaalset olukorda, inimene kerge värin võib võtta beetablokaatorita või juua väike kogus alkoholi, kui selline ravi on heaks kiidetud arst. Kuigi alkohol võib vähendada värisemine, on oht, et aeglaselt suurendada oma tarbimist.

Beetablokaatoriks Inderal (propranolool) on kasutatakse essentsiaalse treemori rohkem kui 40 aastat. Muud beetablokaatorid nagu Lopressor ka võib olla efektiivne.

Ei ole selge, kuidas Inderal vähendab värinaid, kuid võib ravim töötada blokeerides närviimpulsside lihastele. Ligikaudu 50% kuni 60% inimestest, võttes Inderal kogemus mõningast paranemist funktsiooni, kuid kokku värin allasurumine tavaliselt ei saavutata. Suurim paranemine on käes ja hääle värin. Ravimid võib võtta üks kord päevas (kauem toimeajaga preparaat) või kaks korda päevas, sõltuvalt kasutatud koostis.

Beeta-blokaatorid ei ole õige kõik koos eeterlike värisemine. Kõrvaltoimed beetablokaatorid võivad sisaldada