esimese testosterooni

Virilization on teatatud lastel, kes olid sekundaarselt eksponeeritud testosteroongeel. Tervishoiuteenuste osutajate peaks patsiente rangelt kinni pidama kasutusjuhendiga. Lapsed peaksid vältima kokkupuudet pesemata või katmata testosterooni taotluse saite.

Virilization on teatatud lastel, kes olid sekundaarselt eksponeeritud paikseks testosterooni tooteid. Tervishoiuteenuste osutajate peaks patsiente rangelt kinni pidama kasutusjuhendiga. Lapsed peaksid vältima kokkupuudet pesemata või katmata testosterooni taotluse saite.

Kasutab Esimese Testosteroon

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Androgüüni

Testosteroon paikse geeli kasutatakse raviks meestel, kelle keha ei tooda piisavalt looduslik testosterooni, seisund, mida nimetatakse hüpogonadism. Testosteroon on meessuguhormoon vastutab kasvu ja arengut mehe suguelundid ja hooldus sekundaarsete sugutunnuste.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Esimese Testosteroon

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus Testosterooni toimete aktuaalne geel lastele. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga testosterooni aktuaalne geel eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla suurenenud risk haigestuda südame ja veresoonte probleemidele, või eesnäärme (sealhulgas eesnäärmevähk), mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega testosterooni paikse geeli.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad testosterooni. See ei pruugi olla omased Esimese Testosteroon. Palun lugege hoolikalt.

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

AndroGel® või Fortesta® on saadaval kahel kujul: individuaalne paketid või mitut doosi pump. Vogelxo ™ on saadaval kolmes vormis: üksikute pakettide Multidoosilistes pump, või toru. Kui kasutate pumpa geel esimest korda, pumpa enne mõõtmist läbi oma esimest annust. Hoidke pump kraanikausi kohal ja vajutage pump täiesti alla vähemalt 3 korda (AndroGel® või Vogelxo ™) või 8 korda (Fortesta®) või kuni geel hakkab vabalt voolata. Loputa meditsiini visata kraanikaussi nurjas. Asetage peopesa all pump ja vajutage pumba õige mitu korda mõõtma oma õige annus.

Kui kasutad geeli fooliumiga paketid, pisar pakettaknad täielikult avatud mööda perforatsioon. Pigista kogu sisu satuks otse nahale, kus sa geeli. Võite ka tühjendada pakettaknad arvesse peopesaga ning seejärel rakendada meditsiinis. Visake tühi fooliumpakki kohas, kus lapsed ja koduloomad ei jõua seda.

AndroGel® on saadaval kahes tabletitugevustega: AndroGel® 1% ja AndroGel® 1,62%. AndroGel® 1% kasutatakse teistmoodi kui AndroGel® 1,62%, kuigi nad on mõlemad nahale.See. Ärge muutke annust, kui arst on määranud.

Et kasutada geeli

Geel vormi saab teisele isikule üle anda, kui nad puudutada või hõõruda nahka, kus geel pandi või kui mõned geel jääb teie kätes. Et see juhtuks, peske käsi pärast uuesti geeli pealekandmist. Ka pesta ala, kuhu rakendatud geeli vee ja seebiga, kui sul võib olla naha-to-nahaga teise inimesega.

See ravim on tuleohtlik, kuni see kuivab nahal. Ärge kasutage kuumuse, lahtise leegiga või suitsetada.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine testosterooni

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida, mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi.

Seda ravimit ei tohi kasutada naised. Testosteroon võib põhjustada sünnidefekte kui rase naine puutub kokku ravimit. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie seksuaalne partner on rase. Kui tekib rasedus, kui te kasutate seda ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Lapsed ja naised peaksid vältima kokkupuudet pesemata või katmata ala, kus testosteroongeel on kohaldatud. Kui teine ​​isik ei kogemata saada seda ravimit nahale, peske seebi ja veega nii kiiresti kui võimalik.

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades Esimese Testosteroon

Rääkige oma arstile, kui teie naissoost partner või laps hakkab olema mees-nagu keha muutusi, kui te kasutate seda ravimit. Sellised muutused võivad sisaldada karvakasvu näol, sügavamat häält või oluliselt suurenenud akne. Muutused võivad sisaldada ka laienenud peenise või kliitor, varajase arengu häbemekarvad, suurenenud erektsiooni või seksuaalset iha, agressiivne käitumine, ja luude probleeme.

See ravim võib põhjustada vere hüübimist probleeme. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, hingamisraskused, veriköha, tuimus või nõrkus oma käe või jala või ühe kehapoole või valu sääre (vasikas) selle ravimi kasutamise ajal .

See ravim võib suurendada riski, südame või veresoonte probleemid, sealhulgas südamelihase infarkt või insult. Rääkige oma arstile, kui teil on valu rinnus, mis võib levida käed, lõualuu, selja või kaela, nõrkus, peavalu, iiveldus, oksendamine, hingamisraskused, näe või öelda, või ebatavaline higistamine.

Mõningatel juhtudel võib see ravim väheneke spermide mehed ja mõjutada nende võime lapsi. Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib põhjustada vedelikupeetust (turse) mõnedel patsientidel. Rääkige oma arstile, kui teil on puhitus või näo, käte, käsi, sääred või jalgade surin kätes või jalgades, või ebatavaline kehakaalu tõus või langus.

See ravim võib mõjutada tulemusi eesnäärme spetsiifilise antigeeni (PSA) test, mida võib kasutada eesnäärme vähi avastamiseks. Öelge kindlasti kõik oma arsti, et te kasutate seda ravimit.

Esimese Testosteroon kõrvaltoimeid

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.