esimese progesterooni VGS

Progestiinid on hormoonid. Neid kasutavad nii mehed kui naised erinevatel eesmärkidel.

Kasutab Esimese progesterooni VGS

Progestiinid on ette nähtud mitu põhjust

Progestiinid võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Sõltuvalt sellest, kui palju ja mis progestiini kasutamisel või võtta, progestiini võib olla erinev mõju. Näiteks suurtes annustes progesterooni on vajalikud mõnedel naistel jätkata rasedusega teised progestiinid väikestes annustes võib takistada raseduse tekkimist. Lisaks põhjustab põhjustab kaalutõusu, suurendades kehatemperatuuri, arendades piima tootvad näärmed rinnaga toitmine ja lõõgastav emakas säilitada rasedust.

Progestiinid aitab teiste hormoonide tööd korralikult. Progestiinid võivad aidata ennetada aneemiat (madal raua sisaldus veres), liiga palju menstruaalvere vähenemine ja vähk emakas.

Progestiinid on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, progestiinid kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Esimese progesterooni VGS

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine progestiinid laste või teismeliste kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lapsed või teismelised kui ta seda teeb täiskasvanud.

See ravim on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Progesterooni looduslikku hormooni, et keha raseduse ajal, ei tekitanud probleeme. Tegelikult kasutatakse mõnikord naiste raviks teatud tüüpi viljatuse ja abi muna doonori või viljatus korra.

Muud progestiinid ei ole uuritud rasedatel. Kindlasti rääkige oma arstile, kui te rasestute, kasutades mis tahes progesteriinide. See on kõige parem kasutada mingit rasestumisvastast meetodit ajal, kui saate progestiinid suurtes annustes. Suurtes annustes progestiinid ei soovitata kasutada raseduse ajal, kuna seal on mõned aruanded, et nad võivad põhjustada sünnidefekte genitaale (suguelundid) meessoost lootele. Ka mõned neist progestiinid võib põhjustada mees-like muutused naissoost lootele ja emane-like muutused meeslootele, vaid need probleemid tavaliselt võimalik ümber pöörata. Väikesi annuseid progestiinid, näiteks need kasutatavad annused kontratseptsiooni ei põhjustanud suuri probleeme, kui seda kasutatakse kogemata raseduse ajal.

Kuigi progestiinid erituda rinnapiima, ei ole nad näidanud, et põhjustada probleeme imetavad lapsi. Kuid progestiinid võivad muutuda kvaliteeti või summa (tõus või langus) ema rinnapiima. See võib olla vajalik teile teist ravimit või rinnaga toitmine lõpetada ravi ajal. Kindlasti olete arutanud võimalikke riske ja kasu ravi oma arstiga.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad progestiini. See ei pruugi olla omased Esimese progesterooni VGS. Palun lugege hoolikalt.

Et progestiintoimeaine kasutamine nii ohutu ja usaldusväärne kui võimalik, siis tuleb aru saada, kuidas ja millal võtta ja milliseid tagajärgi võib oodata. Progestiinid tavaliselt tulevad patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne pildistamist või selle ravimi kasutamist.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid. Püüdke ravimit iga päev samal ajal, et vähendada võimalust kõrvaltoimeid ja et ta saaks paremini tööle.

Progestiinid on sageli antud koos teatud ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, veenduge, et te võtate igaüks õigel ajal ja ei sega neid. Küsige tervishoiutöötaja, mis aitavad teil planeerida nii, et meeles pidada oma ravimeid õigel ajal.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kõigi progestiinid, välja arvatud progesterooni kapslit postmenopausis naistel: Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, siis võtke annus niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine progestiini

Progesterooni kapslit postmenopausis naistel: Kui te unustate annuse 200 mg progesterooni kapslit enne magamaminekut võtke 100 mg hommikul siis jätkake tavalise raviskeemi. Kui te võtate 300 mg progesterooni päevas ja te jätate oma hommikuste ja õhtuste annustega, ei tohi te võtta vahelejäänud annust. Tagasi oma tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab annust korrigeerida, ja mis tahes soovimatu mõju olla avastatud. Need külastused on tavaliselt iga 6 kuni 12 kuud, kuid mõned arstid nõuavad neid sagedamini.

Prometrium® kapslid sisaldavad maapähkli õli. Kui teil on allergia pähklite, veenduge, et teie arst teab seda siis enne seda marki progestiini.

Progestiinid võivad mõned inimesed tunda peapööritust. Sest suuõõne või tupe progesterooni, pearinglus või uimasus võib tekkida 1 kuni 4 tundi pärast või kasutamist. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Ebatavaline või ootamatu veritsus tupest erinevate koguste vahel võib esineda tavalise menstruatsiooni ajal esimese 3 kuu jooksul kasutada. Seda nimetatakse mõnikord ka määrimist, kui kerge või läbimurre menstruatsiooni, kui raskemad. Kui see peaks juhtuma, jätkata oma tavalise raviskeemi. Kontrollige koos oma arstiga

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal First-progesterooni VGS

Vastamata menstruatsioon võib tekkida. Kui te kahtlustate rasedust, peate lõpetama selle ravimi võtmise kohe ja võtke ühendust oma arstiga. Arst ütleb teile, kui teil peaks jätkama progestiin.

Kui teil on kavas tahes laboritest, rääkige oma tervishoiutöötaja, et te võtate progestiini. Progestiinid võivad muutuda teatud katse tulemused.

Mõnedel patsientidel, hellus, turse või verejooks igemed võivad tekkida. Harjamise ja hambaniidi hambaid hoolikalt ja regulaarselt ja masseerides igemetele võib aidata ära hoida. Vaata oma hambaarsti regulaarselt on hambaid puhastada. Pöörduge arsti või hambaarsti, kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas hoolitseda oma hammaste ja igemete, või kui te märkate mõnda hellust, turset või veritsus igemeid.

Sa pead kasutama rasestumisvastaseid meetod, võttes samal ajal progestiinid noncontraceptive siis, kui sul on viljakas ja seksuaalselt aktiivne.

Kui kasutate tupe progesterooni, vältige teiste tupe tooteid 6 tundi enne ja 6 tundi pärast sisestamist tupe annus progesterooni.

Kuna on võimalik, et teatud annuses progestiinid võivad põhjustada ajutist luude hõrenemine, muutes oma hormoonide tasakaalu, siis on oluline, et teie arst teadma, kui teil on suurenenud risk osteoporoosi. Mõned asjad, mis võib suurendada oma riski võttes osteoporoosi suitsetamine, kuritarvitavad alkoholi, võttes või rohkelt kofeiini, ja millel on osteoporoosi esinemine perekonnas või lihtsalt luumurrud. Mõned ravimid, nagu näiteks glükokortikoidid (kortisooni sarnased ravimid) või Antikonvulsante (krampide ravim), võivad samuti põhjustada luude hõrenemist. Samas arvatakse, et progestiinid aitab kaitsta osteoporoosi postmenopausis naistel.

Koos nende vaja toime, progestiinid suurtes annustes mõnikord põhjustada mõningaid soovimatuid toimeid nagu vere hüübimist, südameatakkide ja insultide või probleeme maksa ja silmad. Kuigi need esinevad harva, mõned neist võivad olla väga rasked olla ja põhjustada surma. Ei ole selge, kas need probleemid on tingitud progestiini. Nad võivad olla põhjustatud haigus või haigusseisund, mille progestiinid ei kasutata.

Esimese progesterooni VGS kõrvaltoimed

Järgmised kõrvaltoimed võivad olla põhjustatud vere hüübimist. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad esinevad nad vajavad kohest arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mitte kõik eespool loetletud kõrvaltoimed on esinenud iga nendest ravimitest, kuid nad on teatatud vähemalt üks neist. Kõik progestiinide on sarnased, nii mistahes eespool kõrvaltoimed võivad esineda koos mõnda nendest ravimitest.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib teie keha on vaja aega, et kohaneda. Aeg, see võtab sõltub meditsiini kasutad ja kui kaua seda kasutanud. Selle aja jooksul kontrolli oma arstiga, kui märkate järgmist kõrvaltoimet

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.