esetimiibi

Therapeutic Klass: Hüperlipideemiavastased

Kasutab esetimiibi

Farmakoloogilise Klass: kolesterooli imendumise inhibiitor

esetimiib on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest etsetimiibi järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon esetimiibi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Esetimiibi on testitud lastel ning efektiivsed doosid, ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel. esetimiibi tohib kasutada lastel 10-aastased või vanemad.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda Esetimiibi kasutamisel eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, esetimiib on kasutatud eakatel patsientidel ning ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades esetimiibi

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate etsetimiibi eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades esetimiib ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades esetimiibi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada Esetimiibi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Enne väljakirjutamist ravim teie seisund, arst ilmselt proovida, et kontrollida oma seisundit, kirjutades isiklik dieedi jaoks. Selline toitumine võib olla madal rasva, suhkru ja / või kolesterooli. Paljud inimesed suudavad kontrollida nende seisukorda hoolikalt pärast nende arsti korraldusi õige toitumine ja kehaline aktiivsus. Meditsiin on ette nähtud ainult siis, kui täiendavat abi on vajalik ja tõhus vaid siis, kui ajakava dieedi ja füüsilise koormuse korralik järgimine.

Samuti esetimiib on vähem tõhus kui olete väga ülekaaluline. See võib olla väga oluline, et sa minna kehakaalu vähendada dieedi. Kuid pidage nõu oma arsti enne toimub iga dieedi.

Annus esetimiibravi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid esetimiibravi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Järgige hoolikalt spetsiaalset dieeti oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle.

Kui te unustate annuse esetimiibravi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim toimib korralikult alandada kolesteroolitaset. Arst võib seejärel otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, et võite olla rase. Teatud kolesterooliravimid võib põhjustada sünnidefekte või muid probleeme lapsele, kui võtta raseduse ajal.

Rääkige oma arstile, kui teil tekib ebaselge põhjusega lihasvalu, hellust või nõrkust.

Õige kasutamine esetimiibravi

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. On väga oluline, et te võtate kõik oma ravimit. Arst arutab teiega muutusi oma ravimit. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal esetimiibi

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kõrge kolesteroolitase, perekondlik Heterosügootne atorvastatiin, simvastatiin, CRESTORit, lipitor, pravastatiini Zocoriga, Zetia lovastatiin

Kõrge kolesteroolitase atorvastatiin, simvastatiin, CRESTORit, lipitor, Zocoriga, Zetia, lovastatiin, niatsiini

sitosteroleemia Zetia

esetimiibi kõrvaltoimed

esetimiibi