Energia tooted

Kui nimed tänapäeva energiatoodete mingit tõde neile, elujõudu ja vastupidavust on kergesti kättesaadavad baarid, joogid, geelid, jäätis, maitsetaimed ja täiendused.

Powerbar. Red Bull. Amp. Gatorade. Accelerade. Super Energizer. Energice.

Brändi nimed ei kõla stimuleeriv, kuid nad tegelikult tarnima? See sõltub toote ja selle tarbijale, ütlevad eksperdid, kes märgivad, et erinevaid kaupu ja inimesed teevad tekk avaldused raske.

Huvides saada kogu lugu, uuritakse erinevaid energia söödavat, nende koostisosad ja üldine mõju organismile. Mõned kaup ei pruugi olla nii palju teavet kui teised, kuid seda räägib laadi purskkaevu energiat. Võib-olla mõne aasta pärast teadus on olnud võimalus õppida alusel erinevaid tooteid, on meil rohkem vastuseid. Seni tundub, et me oleme paralleelsel missiooni Juan Ponce de Leon.

Kogu energia baarid, GOOS ja jäätis ei ole loodud võrdseks. Mõned pakendisse süsivesikute, valkude, rasvade. Teised toovad vitamiine ja mineraalaineid. Maitsed on küllaga ka küpsiseid ja kreemi, cappuccino, sidruni mooniseemned ja šokolaadi vaarika sepitsus ahvatlev maitse pungad.

John Allredi PhD, toiduteaduse Communicator Instituudi toiduainete tehnoloogid, lihtsalt raputab pead mainimisel energia tooteid. “Nad on pööraselt kallis, mida te saada,” ütleb ta. “Ei ole midagi maagilist umbes koostisosad.

Sama toitaineid võib leida banaan, jogurt, või šokolaad, mis on odavam võimalusi, Allredi selgitab.

Kui aus olla, süsivesikute või valkude koosseisu mõned energia baarid ja geele, et saavutada püsivamat eest kui tooteid, peamiselt kasutada suhkru või kofeiini. Võimsus lisandus suhkru kestab tavaliselt umbes 30 minutit kuni üks tund ja kofeiini kestab mitte rohkem kui kaks tundi. Kiirustada suhkur ja kohv on tavaliselt järgneb energia madal.

Energia baarid ja geele süsivesikuid kindlasti anda tõuke, kui süsivesikuid on keha eelistatud kütuse allikas. See on ideaalne, kui palju süsivesikuid allikas on kiudaineid, nagu kiudainerohked võtab kauem aega seedida, andes rohkem püsivat energiaallikat. See võib olla eriti kasulik kaasatud inimeste vastupidavust sündmusi. Valgurikaste võivad pakkuda ka Sitkus ja tugevust. Toitainete aitab ehitada lihaseid ja reguleerib energia tootmist organismis.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp