End of Life Caregiving ja palliatiivne Alzheimeri patsiente

Kui vastasite jaatavalt ühele või mitmele neist küsimustest võite olla pere hooldaja.

Keha on keeruline masin. Paljud elundid ja süsteeme pidevalt tööd, et hoida seda tervena. Mõned funktsioonid on nii oluline, et te ei saa elada, kui nad lõpetavad. Kui nad ei suuda erilist raviprotseduure, mida tavaliselt nimetatakse eluks, võib hoida sind elus, kuni keha on valmis võtma jälle. Aga mõnikord keha ei ole võimeline jätkama tööd.

Dying on elu loomulik osa, ja võib täis erinevaid emotsioone, ja ajad peegeldus nii surija ja hooldaja. On kaotusi nii isik, kes on suremas ja isik, kes on hooldaja. Hooldajad sageli kogeda erinevaid tundeid, sealhulgas

Nagu hooldaja peate ette kõiki oma kallimale mugavus. Inimesed, kes on lähedal lõpuks elu on keerukad vajadused nii, et see on oluline teada mitmel moel toetada.

Sõida pereliige, sõber või naaber arsti konsultatsiooni; Tee sööki keegi; Abi keegi majapidamistöid nagu puhastamine, Sisseoste muru hooldus, jne; Tee regulaarselt telefonikõned keegi “check in” neile; Pakkuda praktilisi hoolt, kaasa arvatud vannis abi söömine, tualetis käimisel või muu abi; Abi keegi teha otsuseid meditsiinilised otsused; Assist keegi isikliku äri asjades, nagu arve maksmata?