eksemestaan

See lehekülg sisaldab lühiinfot eksemestaan ​​ja lingikogu rohkem teavet kasutada seda ravimit, uurimistulemuste ja Käimasolevas kliinilises uuringus.

FDA heakskiitu eksemestaani

Eksemestaan ​​heaks raviks

Eksemestaani kasutatakse postmenopausis naistel, kes on juba ravitud tamoksifeentsitraat.

Eksemestaani tehakse uuringuid ka ravis teiste vähitüüpide.

Mõiste alates Drug sõnaraamat – üksikasjalik teaduslik määratlus ja teiste nimede selle narkootikumi.

Eksemestaan ​​- Rahvakohtunik keele kokkuvõte olulist informatsiooni selle ravimi mis võivad sisaldada järgmisi

Uimastid on sageli õppinud, et teada saada, kas nad saavad aidata ravida või ennetada muid tingimusi kui need, mida nad on heaks kiidetud. See patsiendi teabeleht kehtib ainult kinnitatud kasutusalad ravimit. Kuid palju teavet võib kehtida ka kinnitamata kasutusalad, mida uuritakse.

Hormoonravi Rinnavähi – Teave kasutada seda ravimit vältida ja ravida vähki.

Suunatud Vähiravimeetodite – Teave kasutada seda ravimit vähi raviks.

Kliiniliste uuringute tulemused: Eksemestaan ​​Vähendab rinnavähi riski kõrge riskiga postmenopausis naistel – Tähtis kliiniliste uuringute tulemused seda ravimit, taustinfo ja kuidas uuringus tehti.

Kliiniliste uuringute tulemused: Eksemestaan ​​Pärast tamoksifeeni Vähendab Rinnavähi taasteke ja pikendas elulemust – Tähtis kliiniliste uuringute tulemused seda ravimit, taustinfo ja kuidas uuringus tehti.

Kliiniliste uuringute tulemused: kombineeritud ravi Näitab Promise kaugelearenenud rinnavähi ravis – Tähtis kliiniliste uuringute tulemused seda ravimit, taustinfo ja kuidas uuringus tehti.

Leia kliiniliste uuringute Eksemestaan ​​- Kontrollige uuringutes nimekirjast vähi kliinilised uuringud nüüd vastu patsiente.

Tähtis: narkootikumide teavet see leht on mõeldud hariv. See ei asenda arsti poole. Teavet ei kata kõiki võimalikke kasutusviise, tegevusi, interaktsioone või kõrvaltoimeid seda ravimit või ettevaatusabinõud, kui seda kasutada. Palun vaadake oma tervishoiutöötaja lisateavet oma tervislik seisund ja kasutada seda ravimit.