Ekseem: Hoolitse oma käte ja jalgadega

Teie käed ja jalad on peamiseks sihtgrupiks ekseemi vallandab nagu kuiv talvel õhu või kuuma suvepäeva. Ja rakette oma sõrmed ja varbad võivad olla sügelev ja valus. Nii et anna need osad teile veidi ekstra TLC.

Peske käed ainult siis, kui nad on määrdunud või on mikroobe, nagu pärast kasutamist vannitoas. Iga kord, kui pesema, siis loputa ära mõned toitev õli, mis nahka paneb.

Samuti tuleb valiv, kui valid seebid, sest mõned on karmide kemikaalidega. Vaata toodete puhul, mis ei kasuta sõna “seep”, kuid selle asemel öelda “kerge puhastuse baari” või “lipiide tasuta puhastusvahendid.” Need on pehmem on tundlik nahk.

Enne kui seebivesi üles, võta oma rõngad – nad võivad kinni ärritajate kõrval nahka. Loputa käed leige veega, siis pat neil kuivada enne paned oma rõngad tagasi.

Kasuta kaitseprille, puuvillase voodriga kindad, kui te kodutööde või kasutades puhastusvahendid ja kemikaale. Lateks kindad võivad põhjustada allergilisi reaktsioone, nii on kõige parem neid vältida. Ärge kandke veekindlaid kindaid liiga kaua, kuigi. Nad saavad oma käed higi ja viia sügelev ekseem Leimahdus.

Kui Leimahdus muudab naha käed crack ja veritsema, proovige “leotada ja mustamine” tehnikat.

Tehke seda kaks korda päevas. Kui see on raske teha tööl, veendumaks, niisutab sageli.

Pikk, soe dušš võib tunduda oma idee taevas, kuid see on kõike muud kui paradiis käed ja jalad. Selle asemel, et võtta lühike, leige duši iga päev, et aidata ära hoida kuiva nahka. Kasutage kerge, seebivaba puhastusvahendid või dušigeele, mis on kreem.

Pärast oma dušš, pat nahk kuiv. Kanna rikkalik kreem, kui oled veel kergelt niiske. Otsige puhastusvahendid ja niisutajad, mis on “aroom tasuta” – aineid, mis annavad toodetele lõhn võib vallandada ekseemi ägenemist.