Drugs, mis võivad põhjustada astmat: Aspiriin, AKE inhibiitorid ja More

Paljud inimesed vaimukus; asthm; on tundlikkus teatud ravimeid, mis võivad vallandada astmahoo. Kui teil on astma, peate olema teadlik, millised ravimid võivad olla käivitab. Sa ei pea neid vältida ravimeid, kui sa tead, et nad on astma vallandab teile. Kui neid ravimeid ei ole kunagi vallandanud oma astma, see on veel parem võtta ravimeid ettevaatlik, sest reaktsioon võib tekkida igal ajal.

Kui teil on astma, mida pead tegema seda, mida saab vähendada kokkupuudet astma vallandab. Astma vallandab võib raskendada astma sümptomeid – köha, vilistav hingamine ja raskusi püüdmine oma hinge. Kuigi seal ei ole astma ravi, on sammud saab võtta, et hoida oma astma kontrolli all ning vältida astmahoo (süvenemine astma sümptomeid).

Aspiri; ja teised valuvaigistid; Ligikaudu 10% kuni 20% täiskasvanutest astmaga on tundlikkus aspiriini või rühm valuvaigisti mittesteroidsed põletikuvastased ravimid – või NSAIDS – selline; ibuprofe; Motrin, Advil) an; naproxe; alev; Naprosy; Neid ravimeid kasutatakse sageli valuvaigistina ja vähendada palavikud; Astmahoogude põhjuseks mõnda nendest ravimitest võib olla raske ja isegi surmav, nii et neid ravimeid tuleb täielikult vältida inimesi, kes on tuntud aspiriini tundlik astma. Tooted atsetaminofeeniga nagu Tylenol peetakse ohutumaks alternatiiviks inimestele teada, et on Aspiriini suhtes tundlikel astma, aga mõned uuringud on seotud astma kasutada atsetaminofeeni mõned inimesed. On oluline, et inimesed aspiriini tundlikkus loe etiketid üle leti raviks kasutatavate ravimitega valu, nohu ja gripi ja palavikku. Samuti informeerige oma arsti, nii et neid ravimeid ei kirjutatud teile. Kui teil on küsimusi, kas teatud ravim võib vallandada astma, pidage nõu oma arstiga.

Aspiriin tundlikkus, astma, ja ninapolüüpe; Mõned inimesed, kellel on astma ei saa võtta aspiriini või MSPVA-d, sest sellest, mis on tuntud kui Samter triaadi – kombinatsioon astma, aspiriin tundlikkust ning ninapolüüpe. Ninapolüüpe on väikesed kasvajate, mis selle sees ninaõõnes.

See aspiriini tundlikkus esineb umbes 30% kuni 40% neist, kes on astma ja Ninapolüüpidest. Paljud inimesed Samter triaadi on nina sümptomid nagu nohu nos; postnasal tilguti, ja ummikute koos astma sümptomeid, nagu hingeldus, köha ja õhupuudus. Rääkige oma arstiga muid võimalusi aspiriin ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, kui sul on selline.

Võtke Astma hindamine saada Isikliku tegevuskava

Da; öö