Dr Kushner on isiksuse tüübi Dieet Review

Mis siis, kui see ei ole toit, mis hoiab sind tagasi kehakaalu? Mis siis, kui see on hoopis midagi muud, nagu teie suhtumine kasutamise, madal enesehinnang, kalduvus viivitavad või midagi muud?

Dr Kushner on isiksuse tüübi Dieet eesmärk on selgitada välja oma spetsiifilisi probleeme, ja siis näitab teile, kuidas neid ületada.

Rasvumine ekspert Robert Kushner, MD, on meditsiini jaoks Keskus Lifestyle Medicine Northwesterni (University) arstiteaduskonna Foundation Chicago. Ta kirjutas raamatu oma naisega, registreeritud õde Nancy Kushner.

Esiteks, sa vastata 66 küsimusele oma harjumuste ja tunnetega süüa, kasutamise ja rohkem.

Teie vastuste põhjal, siis võiks olla Öö Nibbler või No-Time-to-Harjutus protestija.

Raamat siis pakub mõistlik nõuandeid ja näpunäiteid uuendamiseks treeningu ja toitumisharjumusi. Iga isiksuse tüüp, saate teada konkreetseid, lihtne-to-järgida nõuandeid, mis aitavad teil õnnestub seekord.

Mine neid toite kui vähegi võimalik

Koostada. Värvikad, flavorful puu-ja köögivilju saab parandada oma dieeti, ja kõrge kiudainesisaldus aitab täita sind.

Terad. Kõrge kiudaine, täistera valikud on tervislikum ja nad jätan teid tunne rahul kauem, mis peaks hoidma sa snacking.

Valguallikad. Süüa kõhn ja linnuliha ja kala sagedamini kui punane liha. Piimatooted mis on madala rasvasisaldusega või rasvavaba on ideaalne. Proovi kolesterooli -vaba muna asendajad või munavalget. Söö erinevaid ube.

Suupisted ja magustoidud. Saate ikka endale lubada, kuid osta üksikute portsjonit, ei pea ühtteist kodus. Osta vähendatud rasvasisaldusega või madala kalorsusega esemed, nagu rasvavaba jää hüppab või küpsetatud kartulikrõpsud.

Alkohol. Võite juua mõõdukalt, kuid alkoholi ja mikserid sisaldavad tühje kaloreid, mis võivad kiiresti tõusta.

Sa pead olema valmis vaatama mitte ainult see, mis on oma plaadi, kuid oma harjumusi ja oma mõtlemist.

Piirangud: Ei toiduained on keelatud. Kõik on lubatud mõõdukalt.

Keetmine ja ostud: Raamat pakub retsepte ja näpunäiteid toiduvalmistamisel ja kaubanduskeskused. Toidud seda dieeti on lihtne leida.

Pakendatud toitu või sööki: Puudub.

Isiklikke kohtumisi: Ei

Harjutus: Soovitatav. Kava hõlmab näpunäited rajada oma treeningprogrammi.

Taimetoitlased: See ei ole taimetoidule, kuid fookus on taimsed toidud. Teil oleks vaja kohandada, et muuta see taimetoitlane või vegan.

Gluteenivabad: Gluteeni ei ole väljaspool piire seda dieeti. Kui teil on rangelt vältida gluteeni, peate asendada gluteenivaba toitu ja vaadata koostisainete toiduainete etikettidel.

Hind: Ei ole kulusid peale toitu osta.

Probleemid: Sa seda dieeti ise. Kui teil on kivine suhe toiduga ja tahaks rohkem tuge, nõustamist võib olla suur abi.

Kas see töötab?

Mõistmise oma isiksuse tüüp aitab teil muuta harjumusi ja käitumist, mis võib põhjustada kehakaalu ja eluaegse parema tervise.

Beyond isiksuse konks, see dieet on mõistlik lähenemine söömine tervislikult ja sisaldab hea tasakaal toiduainete, toitainete ja kasutamise.

Kas see on hea teatud tingimustel?

Jah, plaan on hea sobi teile, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase või südamehaigused, kuid see ei paku piisavalt juhtnööre, mida soovitatakse diabeetikutele.

Rääkige oma arstiga enne dieeti.

Viimane sõna

Saanud ülevaate oma söömist ja kehalise isiksus on suurepärane esimene samm parandada oma tervist ja nikerdab oma vöökohale.

See on odav, mittepiiravatena dieet, mis töötab, kui sa tahad struktureeritud veel paindlik kava, mida saab kohandada vastavalt oma eelistustele.

Teil võib tekkida vajadus täiendava kaloreid kui sa oled väga aktiivsed või kui üritad säilitada kaalulangus.

Kui soovid söömine keetmine kodus või kui te otsite kiiret lahendust, see dieet ei pruugi olla õige. See plaan on mõeldud püsima pikkadeks.

SOURCE

Kushner, R. Dr. Kushner on isiksuse tüübi dieet, Püha Martini Press 2003.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …