Diabeetiline Focal neuropaatia – Teema ülevaade

diabeet Trends

Diabeetiline fookuskaugus neuropaatia, mida mõnikord nimetatakse mononeuropaatia, mõjutab ühe närvi, kõige sagedamini randme, reie või jala. See võib mõjutada ka närvide selg ja rind, samuti need, mis kontrollivad silma lihased.

Randy Jackson võitlevad rasvumise algas lapse Louisiana, oma super vürtsikas, sageli super-rasvhapete kööki. Isegi kui täiskasvanud, Jackson ikka ei unistada sugarplums jõuludel. Selle asemel, ta unistab waltzing Andouille vorsti ja jämedast Jiggingi Jambalaya ja shimmying beignets ja leiva puding Bourbon kastmega; “Sest vana Dawg, puhkus pool oli võimalus midagi süüa, juua ja olla rõõmsad, kuid uus Randy ei joo ega söö peol,” ütleb Jackson, 52, …

Focal neuropaatia võib põhjustada

Valu ühe, piiratud ala keha, näiteks randme või jala. Kui fookuskaugus neuropaatia põhjustab närvipitsumust, valulikkus ja valu võib tekkida järk-järgult mitme nädala või kuu jooksul; Valu ja umbes silmade, hädas liikuvad silmad ja kahekordne nägemine. See juhtub siis üks kraniaalnärve on mõjutatud; Valu, mis tekib bändi-kujuline ümbrus rinna või kõhu; Nõrkus ja valu alaseljas, sageli laiendatakse reide (reieluu neuropaatia), mis mõnikord põhjustab halvatust.

Need sümptomid võivad olla põhjustatud muu raske tingimustel. Vaata oma arstile, kui teil tekib mõni neist sümptomitest.

Kui teil on diabeet ja perifeerne neuropaatia, siis on ka suurem tõenäosus saada fookuskaugus neuropaatia surve punktid. Et vältida rõhu punktide

Ära ületada kas üks jalad teiste üle põlve; Ärge taine oma põlved kõval pinnasel.