diabeet ülevaade

diabeet Trends

Diabeet on haigus, ainevahetust – kuidas meie kehad kasutada seeditav toit kasvu ja energiat. On olemas kolm peamist tüüpi diabeeti: tüüp 1, tüüp 2 ja rasedusaegne diabeet.

Diabeet on mitmete haiguste, mis hõlmavad probleeme hormooninsuliini. Ei ole ravi diabeedi. Diabeetikute vaja hallata oma haigusest terveks jääda.

On olemas kolm peamist tüüpi diabeeti: 1. tüübi diabeet, 2. tüüpi diabeedi ja rasedusaegne diabeet.

A-to-Z juhend keeles diabeeti.

Mõiste “suhkruta diabeedi” on midagi pistmist kõrge veresuhkur. Selle asemel, et see on üldine termin kõigi seisund, mis põhjustab keha teha palju uriini.

Enamik üldtuntud kui rasedusdiabeet DI, Gestageenhormoon suhkruta diabeet on haruldane haigus, mis juhtub raseduse, tavaliselt kolmanda trimestri.

Kesk suhkruta diabeedi juhtub siis, kui keha ei tooda piisavalt hormoone vasopressiini, mis kontrollib, kui palju uriini neerudest välja pandud. Oluline märk haigus on äärmuslik janu ja liigne urineerimine.

In nefrogeensest suhkruta diabeet, neerud ei suuda vastata hormoon, mis reguleerib vedeliku tasakaalu. Liigne urineerimine ja janu on tulemused.

Vaata arsti juhised veresuhkru taset Diabeedi.

Veresuhkru kontrolli keskmes on diabeedi ravi plaan. Kõrge veresuhkur või hüperglükeemia, on suur probleem ja võib mõjutada inimeste 1. tüüpi ja 2. tüüpi diabeeti.

Diabeetikute saada hüpoglükeemia (madal veresuhkru tase), kui nende keha ei ole piisavalt suhkrut kasutada kütusena. See võib juhtuda mitmel põhjusel, sealhulgas toitumine, mõned ravimid ja tingimused ja kasutamise.