Diabeet Tüsistused: Stroke, neeruhaigus, närvivalu, ja More

diabeet Trends

Kui teil on diabeet, siis kulutada palju aega hoida kontrolli all. See on hea, sest see võib põhjustada palju tüsistusi, mis võivad mõjutada peaaegu iga elundit body.Learn, mida saate teha, et vältida neid probleeme.

See on üks levinumaid diabeedi tüsistused. In visiitide, võib arst teha katseid, et sõeluda südamehaiguste, mis aitavad teil vältida tõsiseid probleeme. Igal visiidil, temast kontrollida oma vererõhku. Ta ilmselt vereanalüüside kolesterooli taset ning triglütseriidide oma esimese visiidi. Ja ta peaks tegema EKG osana täielik meditsiiniline taust. Lisateavet teie riskid südamehaigusi. Kas see kestab oma pere? Kas sa suitsetad? Tee ennetamise kava, mis sisaldab kaalulangus, regulaarne füüsiline koormus ja stressi juhtimine, samuti hoida oma vererõhk, kolesterool ja triglütseriidid normaalse taseme.

Täpsemaid üksikasju vt südamehaigused ja diabeet.

Sümptomid insult hulka

Kui teil on mõni neist, pöörduge kohe arsti poole. Ta võib teid suunata neuroloog või muu insult spetsialist.

Täpsemaid üksikasju vt Stroke ja diabeet.

Kui teil on diabeet, saada oma uriini katsetatakse igal aastal otsida neeruhaigus. Arst peab tegema kreatiniini vereanalüüsi, et kontrollida, kuidas need organid töötavad. Ta kontrollida ka regulaarselt teie vererõhku. See on võti aeglustades selle haigusega. Teie lugemine peaks olema väiksem kui 130/80.

Täpsemaid üksikasju vt Diabeetiline nefropaatia.

Aja jooksul diabeet võib põhjustada närvikahjustusi. Sa võid tunda tuimust, põletustunne või valu kätes, jalgades, või jalad. Kui nahk kaotab tunne, siis ei pruugi märgata väikest haavad, mis võib kasvada, et saada suuremaid. Saate neid kehaosi päevas punetus, calluses, pragusid või muid kahjustusi. Kui te märkate mõnda neist sümptomitest, rääkige sellest kohe oma arstile.

Täpsemaid üksikasju vt diabeetiline neuropaatia.