Diabeet nõuab triaadi Hooldamine

diabeet Trends

Näitlejanna Mary Tyler Moore lahinguid ta. Riik laulja Mark Collie on see. Rhythm ja blues laulja Pattie LaBelle diagnoositi hiljuti.

Kuulsused nagu Moore, Collie ja LaBelle on vaid kolm tuntud nägusid keset 16 miljonit paljud inimesed maailmas põevad suhkurtõbe, krooniline haigus, mille puhul kõhunääre toodab liiga vähe või insuliini, kahjustades organismi võime omakorda suhkru kasutatav energia.

Vigastused, mis on alaealise terve inimene võib olla tõsised tagajärjed kui teil on diabeet, nii haavahooldusvahenditega on oluline; Kuna vähendada ringluses probleeme tunne (neuropaatia), diabeetikute oli oluliselt suurem risk komplikatsioonide tavalised, igapäevased haavade ja kriimustuste eest.

Viimastel aastatel Food and Drug Administration on kinnitatud lühitoimelise vormis inimese insuliini ja mitmed uued suulise diabeet ravimeid, kaasa arvatud hiljutised, resuliin (troglitasooni) esimene uue ravimite klassi nimetatakse insuliinitundlikkust. See ravim on mõeldud selleks, et II tüüpi diabeetikutel paremini ära kasutada insuliini toodetakse oma keha ja võib aidata nii palju kui 1 miljon II tüüpi diabeetikutel vähendada või kõrvaldada nende vajadust insuliinisüste.

Kuigi see on ravitav, diabeet on ikka killer. Neljas surmapõhjus Ameerikas, diabeet väidab hinnanguliselt 178000 inimest igal aastal. Nii et ravi on suunatud kellel haigus kontrolli, pöörates seda võimaluse korral ja ennetada tüsistusi.

Philip Cryer, Dr. professor Washingtoni ülikooli School of Medicine St Louis ja president diabeediühingu usub, et enamik inimesi lihtsalt ei saa aru suurusjärku diabeet probleem. “Diabeet on enam levinud, potentsiaalselt laastavate, ravitav veel ravimatu eluaegne haigus. See on peamine põhjus pimedust tööealisest Täiskasvanutel on kõige tavalisem põhjus neerupuudulikkus viib dialüüsi või transplantatsiooni ja on peamine põhjus amputatsioon ” ta ütleb. “Kõige viimane prognoos on meil diabeedi” kulud (nii) otsese arstiabi on $ 90000000000 dollarit aastas – rohkem kui südamehaiguste, vähi või AIDSi.

Keskmes diabeedi kontrolli on dieetravi ja narkomaania ravi. Suuremat rõhku, kui oluline on tervislik toitumine, kättesaadavus veresuhkru jälgimise seadmeid, mis aitavad diabeetikutele jälgima üle veresuhkru taset ja laia valikut medikamentoosne ravi võimaldab kõige diabeetikutele elada peaaegu normaalset elu.

Tegevjuht toitumine on lihtsam nüüd, sest toiduainete märgistamise eeskirjad, mis jõustus 1994. aastal.