Diabeet Lapsed: Special Laagrid – Teema ülevaade

diabeet Trends

Lastelaagrid, kellel on diabeet annab võimaluse lapse kohtuda ja kogemusi jagada teiste lastega, kellel on haigus. Need laagrid toetada lapse eest vastutuse võtnud tema haiguse ja iseseisvuse diabeedi ravi. Samuti on tore väljas kogemus, mis võivad sisaldada ujumine, matkamine, või teiste spordialadega.

Sherri BUFFINGTON teab kohe, kui ta on stressis; Ma enesetunne kuum, “ütleb ta. Kui soojus ujutab tema keha, ta testib oma veresuhkru taset. See on peaaegu alati kõrge; BUFFINGTON ei kujutle ühendus. Stress on teada, et naastrehvid veresuhkru, mida nimetatakse ka glükoosi. “See on väga levinud,” ütleb Kevin Pantalone, DO, töötajad endokrinoloog Cleveland Clinic. “Stress võib suurendada tasemeid hormoonid kehas, eriti kortisooli, mis võib muuta veresuhkru tõusu; Hormooni …

Need laagrid juhivad koolitatud meditsiinilise ja laagri personal. Nende eesmärk on hoida laste veresuhkru taset jooksul sihtvahemikus tasakaalustades insuliiniannustes Tänu suurenenud aktiivsusega ja söömine.

Veenduge, et laager on akrediteeritud Camping Association; Vaadake laagris poliitikat. Camp poliitika hõlmab juhtimise oma lapse diabeedi ravi, juhtimise muud haigusseisundid, kiirabi planeeritud tegevusi ja üritusi ning haridus- pakkumisi. Avamise ja sulgemise eeskirju laager lisada ka poliitikat, nagu kohaleviimine ja pick-up korda; Täielik meditsiiniline vormi enne kui laps õpib laagris. See vorm sisaldab infot oma lapse haigusloo ja immuniseerimise rekord. Samuti nõuab informatsiooni summa, ajakava annustes ja liiki insuliini teie laps võtab. See võib nõuda andmeid lapse veresuhkru taset ja insuliini annuseid eelmisel nädalal. Teie lapse arst võib anda teavet; Laste vaktsineerimine Record (Mis on PDF-dokument ?; Family Medical History (Mis on PDF-dokument?)

Selleks, et aidata teie lapsel on hea kogemus laagris