Diabeet ja vananemine: Kuidas vältida Terviseprobleemid

diabeet Trends

Umbes 1 4 täiskasvanut vanuses üle 60 on diabeet. Võttes haiguse tekivad kergemini saada mõned tõsised tüsistused. Ja nii ei vananeb. Kombinatsioon kahest saab isegi teha mõned terviseprobleemid hullem.

Kui teil on diabeet, siis ilmselt tean hoiatussildid madala veresuhkru või hüpoglükeemia. “See on kirjeldatud hästi kui natuke nagu tunne saad, kui sa libistades jääl autot: paanika, kiire südame löögisagedus, [ja] omamoodi mõttes karistus,” ütleb John Buse, MD, PhD, professor meditsiini, peatoimetaja jagunemise endokrinoloogia ja täidesaatva prodekaan kliiniliste uuringute juures University of North Carolina at Chapel Hill School of Medicine; Sul on ka ilmselt teate, et hüpoglükeemia …

Siin on lähemalt kuus võimalusi diabeet ja vananemine võib võtta teemaks oma tervist. Kui märkate uued sümptomid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Vananemine ja diabeet võib põhjustada teatud silmahaiguste. Need sisaldavad

Kõik need võivad põhjustada tõsiseid nägemishäireid ja pimedus.

Külastage oma silmaarsti vähemalt üks kord aastas silma eksam õpilase avanenud. See test annab talle parema ülevaate sees oma silmaga. Kui märkate muutusi oma silma või nägemise, ei oota oma järgmise kohtumise. Vaata arstile, kui teil

See juhtub siis, kui teil on infektsioon teie igemed ja teiste kudede lähedal. Ilma korraliku hambaravi, oma riski igemepõletik võib tõusta vanemaks. Diabeet tekivad kergemini saada igemehaigused. See mõjutab teie võimet võidelda infektsioonide, kaasa arvatud suus. Ravimata igemepõletik võib põhjustada hamba kaotus.

Õnneks on palju, mida saate teha, et vältida probleeme. Võsa kaks korda päevas. Floss üks kord päevas. Ja hoida häid suhkur pluss külastavad oma hambaarsti iga 6 kuud aitab vähendada oma riski probleemid hammastega. Võta teda kui te märkate mõnda haiguse tunnused, nagu igemed, et saada punane, paistes, või verejookse.